هتل رویال کویینز سنگاپور

یکی از هتل های معروف در سنگاپور، هتلی است به نام هتل رویال کویینز، که با رتبه ی ۴ ستاره در میان هتل های معروف این شهر می درخشد. در واقع یک هتل معمولی با کیفیت متوسط رو به بالا را می توانید در این مکان تجربه کنید.

 

از مزایای این هتل ۴ ستاره در سنگاپور این است که در منطقه ی تجاری این شهر واقع شده است و می توانید آن را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه رزرو کنید. استخر روباز و جکوزی یکی از مهم ترین امکانات هتل رویال کویینز می باشد.

تمام اتاق های این هتل معروف، دارای تلویزیون ۳۷ اینچ  ای هستند. چای ساز و قهوه ساز های هتل، شما را برای مراجعه به کافه و بوفه بی نیاز می کنند. اگر از سوییت آپارتمان های این هتل استفاده کنید می توانید از امکانات اضافی مثل سرویس خانه داری و … نیز بهره مند شوید.

در هتل رویال کویینز یک سالن بدنسازی دایر است که می تواند پاسخگوی نیازهای توریست ها باشد در عین حال برای مراجعه به این مرکز باید با پذیرش صحبت کنید. در هتل تورها و گردش های داخلی نیز رواج دارد که در این باره نیز می توانید با پذیرش هتل هماهنگ باشید.

هتل رویال کویینز  دارای ۳ رستوران است که هر سه به ترتیب خدمات متفاوتی دارند که به طور خلاصه به صورت زیر است:

. رستوران Brasserie غذاهاي آسيايي وغربي بصورت بوفه ورستوران غذاهاي حلال بدون گوشت سرو مي نمايند. رستوران Graces Court غذاهاي حلال بدون گوشت سرو مي نمايند. رستورانGrand Bauguet با غذاهاي چيني آماده پذيراي ميهمانان مي باشد.

مرکز خرید Raffles  در ۱۵ دقیقه ای این مکان قرار دارد که می توانید با پای پیاده به این محل دسترسی پیدا کنید.  برای مراجعه به مکان های گردشگری و اقتصادی این شهر می توانید از ایستگاه Bras Basah MRT استفاده کنید که تا هتل ۵ دقیقه فاصله دارد.

امکان برگزاری جلسه، و همچنین برگزاری مراسم های جشن و ضیافت و میهمانی های خصوصی، در این هتل برقرار است. در عین حال می توانید از صرافی هتل نیز بهره مند شوید و از سهولت کارها لذت ببرید.

آدرس: ۱۲, Queen Street, 188553 Singapore, Singapore

مطالب مرتبط