هتل تالئون ایمپریال سنت پترزبورگ

هتل تالئون ایمپریال در قصری مربوط به قرن ۱۸ میلادی قرار دارد به همین دلیل سبک هتل قدیمی و کلاسیک است. این هتل پنج ستاره که در شهر سنت پترزبورگ واقع شده است دارای ۱۲۰  اتاق ، سوئیت Executive ، سوئیت Presidential ، اتاق دیلاکس با یک تخت دو نفره بزرگ، سوئیت Luxury ، اتاق Superior با یک تخت دو نفره بزرگ یا دو تخت یک نفره کوچک می باشد. اتاق های وسیع هتل تالئون ایمپریال دارای تهویه مطبوع و تلویزیون صفحه تخت و گاوصندوق می باشد. اینترنت رایگان در تمام فضا های هتل در دسترس می باشد.

از هتل تالئون ایمپریال تا موزه­ ی ارمیتاژ و میدان کاخ، پیاده تنها ۵ دقیقه راه است. گروه پذیرش ۲۴ ساعته ی هتل، می توانند برای میهمانان، گشت های دریایی و سرویس ترانسفر فرودگاهی را رزرو کرده و در اختیار آنان قرار دهند.برای میهمانانی که به فرهنگ، گشت و گذار و موزه های  شهر علاقه دارند، خیابان سنترالنی (Tsentralny)، بهترین انتخاب است.

هتل تالئون ایمپریال دارای امکاناتی نظیر محوطه­ ی اسپا واقع در پشت بام هتل به همراه استخر سر پوشیده، ۳ رستوران و اتاق های کلاسیک با خدمات نوشیدنی ۲۴ ساعته می باشد. محوطه ی لوکس استخر و اسپای این هتل دارای امکاناتی نظیر انواع مختلف سونا، اتاق نمک و تراس می باشد. میهمانان همچنین می توانند امکاناتی نظیر ماساژ و مراقبت های زیبایی را رزرو کرده و از آنها استفاده نمایند.میهمانان در رستوران برگزیده تالئون نیز می توانند از بهترین غذا های اروپایی استفاده کرده و لذت ببرند. غذا های مخصوص روسی نیز در رستوران ویکتوریا (Victoria)، در تراس هتل سرو می شوند.در کافی شاپ گریبدوف (Griboedov) در طبقه اول هتل تالئون ایمپریال نیز غذا های سنتی قفقازی برای میهمانان سرو می شود. پارکینگ عمومی رایگان در محوطه هتل در دسترس می باشد.

از خدمات هتل می توان به : نهار های بسته بندی شده، کرایه ی اتومبیل، خدمات ترانسفر (باپرداخت هزینه اضافی)، پذیرش مسافر ۲۴ ساعته، تحویل و تخلیه ی سریع اتاق ها، صرافی، خدمات بلیط، محل نگهداری چمدان ها، دستگاه خودپرداز، خدمات اطلاع رسانی، تحویل و تخلیه ی خصوصی اتاق ها، لباسشویی، خشک شویی، واکس کفش، نظافت روزانه ی اتاق ها، خدمات ملاقات/ میهمانی ها ، مرکز تجاری، فکس و فتوکپی، آرایشگاه و سالن زیبایی و فروشگاه خرید هدیه و سوغات اشاره کرد.

امکانات عمومی:

روزنامه ها،عبادتگاه، اتاق های بدون استعمال دخانیات، امکانات برای میهمانان دارای محدودیت جسمی، آسانسور، سیستم گرمایشی، اتاق های ضد حساسیت، استعمال دخانیات در تمامی فضا ها (اعم از عمومی و خصوصی) ممنوع است و فضا های مخصوصی جهت استعمال دخانیات تدارک دیده شده است. زبان های رایج کارکنان و خدمه هتل  روسی و انگلیسی می باشد.

مطالب مرتبط