هتل ریتز کارلتون مسکو

هتل ریتز کارلتون ، یکی از سه هتل برتر شهر مسکو می باشد که در مجاورت میدان سرخ و در نزدیکی کاخ کرملین واقع شده است. این هتل ۵ ستاره همچنین در داخل مرکز تجاری مسکو قرار دارد و با مرکز خرید بزرگ گوم GUM و بالشوی تئاتر، پیاده تنها ۳ دقیقه فاصله دارد. برای مسافرانی که به تئاتر، فرهنگ و معماری علاقه مند هستند، تورسکوی (Tverskoy) یک انتخاب عالی می باشد.  دسترسی آسان به مترو از دیگر ویژگی های این هتل است.

هتل در ۱۲ طبقه ودارای ۳۳۴ اتاق است. اتاق های وسیع این هتل در عین کلاسیک بودن مدرن هم می باشند و مهمانان امکان کنترل الکترونیکی پرده ها و نور اتاق را نیز دارند.سراسر هتل سیگار کشیدن ممنوع است و اتاق های سیگار جهت راحتی مسافران تعبیه شده است. اینترنت رایگان در تمامی فضا ها در دسترس می باشد.

هتل ریتز کارلتون دارای تراس پشت بام با چشم انداز وسیعی به میدان سرخ و کاخ کرملین می باشد که لانج O2 واقع در هتل انواع غذای ژاپنی و بین المللی را سرو می کند. کافه رستوران Russe نیز غذا های اصیل روسی را با دستور پخت اصلی طبخ می کند. کافی شاپ و رستوران نویکوف (Novikov) نیز انواع غذا های اروپایی و آسیایی را سرو می کند.

امکانات مرکز وسیع اسپای این هتل نیز شامل وان آب گرم، استخر سر پوشیده و ۱۴ اتاق درمان می باشد. روشنایی (نورپردازی) کریستال، شمع ها و امکانات بسیار زیبا، محیط بسیار خوبی را بوجود آورده اند و طیف گسترده ای از درمان های اسپا، همانند سونا در دسترس هستند.  مرکز تناسب اندام و سالن زیبایی نیز از امکانات این هتل به شمار می روند. پارکینگ خصوصی در محوطه موجود می باشد .

ازخدمات هتل می توان نهار های بسته بندی شده، اجاره اتومبیل، خدمات ترانسفر (با پرداخت هزینه اضافی)، ترانسفر فرودگاهی (با پرداخت هزینه اضافی)، پذیرش مسافر ۲۴ ساعته، صرافی، خدمات تور، خدمات بلیط، محل نگهداری چمدان ها، دستگاه خودپرداز، خدمات اطلاع رسانی، خدمات نگهداری و مراقبت از نوزاد و کودکان، لباسشویی، خشک شویی، خدمات اتوشویی، واکس کفش، نظافت روزانه اتاق ها، خدمات جلسات و میهمانی ها، مرکز تجاری، فکس و فتوکپی، آرایشگاه و سالن زیبایی، فروشگاه جهت خرید هدیه و سوغات و امکانات اتاق VIP را نام برد.

این هتل ۵ ستاره دارای امکانات عمومی نظیر روزنامه ها، گاوصندوق، فروشگاه (در داخل محوطه)، اتاق های بدون استعمال دخانیات، تسهیلات برای مهمانان دارای ناتوانی جسمی، آسانسور، اتاق های عایق صدا، سیستم گرمایشی  می باشد ،همچنین استعمال دخانیات در تمامی فضا ها  (چه عمومی و چه خصوصی) ممنوع می باشد، بدین منظور فضا هایی جهت استعمال دخانیات تدارک دیده شده است.کارکنان هتل ریتز کارلتون به زبان های انگلیسی و روسی صحبت می کنند.

مطالب مرتبط