هتل رنسانس مسکو

معرفی هتل های مسکو روسیه

یکی از هتل های ۵ ستاره مسکو هتل رنسانس (Renaissance Moscow Hotel) می باشد که در آلیمپییسکیی پراسپکت، شماره ۱۸/۱ واقع شده و در کنار ارائه امکاناتی مناسب از موقعیت خوبی برخوردار بوده و پذیرای گردشگران تور مسکو می باشد .

معرفی هتل های مسکو روسیه

البته این هتل که از مرکز شهر کمی دور است ( فاصله تا مرکز شهر به تعداد چهار ایستگاه مترو ) جهت پذیرایی از میهمانان المپیک سال ۱۹۸۰ ساخته شده بود.

معرفی هتل های مسکو روسیه

استادیوم Dynamo و ایستگاه مترو Dynamo هرکدام حدود ۱۵ دقیقه پیاده تا هتل رنسانس مسکو فاصله دارند. شاتل رایگان به مقصد ایستگاه مترو Belorusskaya موجود است و تا میدان Red نیز با مترو ۵ دقیقه فاصله است.

معرفی هتل های مسکو روسیه

معرفی هتل های مسکو روسیه

هتل رنسانس مسکو با داشتن استانداردهای بین‌المللی ,۴۷۵ اتاق و سوئیت تمیز و راحت را جهت اقامت در اختیار مهمانان قرار می دهد . اتاق ها و سوئیت های هتل رنسانس مسکو دارای طراحی کلاسیک با مبلمانی مجلل بوده و مجهز به تلویزیون LCD و حمام لوکس مرمرین می باشند و در مقابل هیپودرام مرکزی مسکو و در ۵ کیلومتری شمال مرکز شهر مسکو قرار گرفته است. همچنین سرویس اتاق ها نیز ۲۴ ساعته می باشد.

معرفی هتل های مسکو روسیه

معرفی هتل های مسکو روسیه

امکانات رفاهی هتل رنسانس مسکو یک استخر سرپوشیده، وان آب گرم و اتاق بخار به همراه سالن ورزشی در تمام ساعات روز در طول هفته در دسترس مهمانان می باشند.

معرفی هتل های مسکو روسیه

صبحانه ی مفصل سلف سرویس و غذاهای مدیترانه ای را می توانید در رستوران مجلل و لوکس هتل رنسانس مسکو میل کنید. سوشی، سالاد و غذاهای سبک نیز در کافه و لژ هتل در طی روز سرو می شوند. وای فای رایگان در سوئیت و لابی هتل فراهم شده است.

معرفی هتل های مسکو روسیه

اتاق‌های جلسه و سالن کنفرانس و همچنان یک سالن سینما نیز در هتل رنسانس مسکو وجود دارد .

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. محمدمهدوی فر گفت:

    سلام
    من هفته ی پیش این هتل بودم هتل تمیز و شیکیه ولی از مرکز شهر دوره . تا ایستگاه دینامو ده دقیقه از پشت هتل راهه واز اونجا با چهارایستگاه به میدون سرخ می رسه صبحانه در حد بسیار مختصر و در حد هتل دوستاره داده میشه . هتل ۱۶ طبقه ودارای آسانسورهای سریعه در کل نقطه قوتش تمیزیشه ونقطه ضعفش دور بودن هتل از مرکز وصبحانه اشه