هتل رادیسون رویال مسکو

هتل رادیسون رویال که به هتل اوکراین سابق در مسکو معروف است یک هتل ۵ستاره ولوکس می باشد که با خدمات متنوع و بی نظیر خود از مهمانان پذیرایی می کند.
این هتل به مکان های دیدنی مسکو از جمله میدان سرخ ،کاخ کرملین ، تئاتر بولشوی و نگارخانه ترتیاکوف دسترسی دارد.

این هتل دارای ۵۰۵اتاق ،۳۸ آپارتمان به مساحت ۳۷۰ متر مربع که تعدادی از آنها مجهز به آشپزخانه است و برای اقامت های طولانی در نظر گرفته شده است همچنین یک مرکز کنفرانس ،استخر آب گرم ،جکوزی و ۵ رستوران است این هتل که به تازگی بازسازی شده است حال و هوای تاریخی خود را حفظ کرده است.

هتل رادیسون رویال یکی از مجلل ترین هتل های مسکو به شمار می رود که از یک طرف به رودخانه مسکو و از طرف دیگر به کاخ سفید مشرف است این هتل یک پروژه فوق العادها و بی ظیر است که از نظر معماری قابل توجه می باشد.
یکی دیگر از معروفترین هتل های روسیه هتل گراند یوروپ سنت پترزبورگ است که به دلیل جاذبه گردشگری و نادر شب های سفید ، همه ساله گردشگران زیادی به سنت پترزبورگ سفر می کنند.
این هتل در ۳۱کیلومتری فرودگاه ونوکووا و ۶۵ کیلومتری فرودگاه بین المللی دوموده دوو قرار دارد و با فرودگاه های دیگر مسکو فاصله چندانی ندارد.
این هتل همچنین برای رفتن به ایستگاه مترو راه آهن فاصله اندکی دارد که تا آنجا می توان پیاده روی کرد .
اتاق های این هتل بی نظیر هستند ،اتاق های سوپریور این هتل دارای نور طبیعی و آرامش بخش هستند اتاق های دلوکس اتاق های مجللی هستند که مهمانان از آنجا رودخانه مسکو را تماشا می کنند همچنین سوئیت های رمانتیک مخصوص زوج های جوان است تا ماه عسل خود را در آنجا بگذرانند.


هتل رایسون دارای قایق های تفریحی بزرگ و اختصاصی می باشد که مهمانان را برای مکان های دیدنی مسکو مانند کلیسای جامع مسکو و کاخ کرملین جابه جا می کند.


هتل رادیسون دارای رستوران زیبای است که با انواع غذاهای محلی ، اروپایی و آمریکایی از مهمانان خود پذیرایی می کند.

مطالب مرتبط