خانه / هتل های روسیه / هتل رادیسون رویال مسکو

هتل رادیسون رویال مسکو

هتل رادیسون رویال که به هتل اوکراین سابق در مسکو معروف است یک هتل ۵ستاره ولوکس می باشد که با خدمات متنوع و بی نظیر خود از مهمانان پذیرایی می کند.
این هتل به مکان های دیدنی مسکو از جمله میدان سرخ ،کاخ کرملین ، تئاتر بولشوی و نگارخانه ترتیاکوف دسترسی دارد.
رادیسون رویال

LG_1398850705_c2c3ee34ff7cac7da96218e1e7c2fce6

این هتل دارای ۵۰۵اتاق ،۳۸ آپارتمان به مساحت ۳۷۰ متر مربع که تعدادی از آنها مجهز به آشپزخانه است و برای اقامت های طولانی در نظر گرفته شده است همچنین یک مرکز کنفرانس ،استخر آب گرم ،جکوزی و ۵ رستوران است این هتل که به تازگی بازسازی شده است حال و هوای تاریخی خود را حفظ کرده است.

رادیسون رویال4

رادیسون رویال2

هتل رادیسون رویال یکی از مجلل ترین هتل های مسکو به شمار می رود که از یک طرف به رودخانه مسکو و از طرف دیگر به کاخ سفید مشرف است این هتل یک پروژه فوق العادها و بی ظیر است که از نظر معماری قابل توجه می باشد.
یکی دیگر از معروفترین هتل های روسیه هتل گراند یوروپ سنت پترزبورگ است که به دلیل جاذبه گردشگری و نادر شب های سفید ، همه ساله گردشگران زیادی به سنت پترزبورگ سفر می کنند.
این هتل در ۳۱کیلومتری فرودگاه ونوکووا و ۶۵ کیلومتری فرودگاه بین المللی دوموده دوو قرار دارد و با فرودگاه های دیگر مسکو فاصله چندانی ندارد.
این هتل همچنین برای رفتن به ایستگاه مترو راه آهن فاصله اندکی دارد که تا آنجا می توان پیاده روی کرد .
اتاق های این هتل بی نظیر هستند ،اتاق های سوپریور این هتل دارای نور طبیعی و آرامش بخش هستند اتاق های دلوکس اتاق های مجللی هستند که مهمانان از آنجا رودخانه مسکو را تماشا می کنند همچنین سوئیت های رمانتیک مخصوص زوج های جوان است تا ماه عسل خود را در آنجا بگذرانند.

رادیسون رویال3
هتل رایسون دارای قایق های تفریحی بزرگ و اختصاصی می باشد که مهمانان را برای مکان های دیدنی مسکو مانند کلیسای جامع مسکو و کاخ کرملین جابه جا می کند.

LG_1399025746_374ec481e32fb42d1647c17d8d630a8e
هتل رادیسون دارای رستوران زیبای است که با انواع غذاهای محلی ، اروپایی و آمریکایی از مهمانان خود پذیرایی می کند.

امتیاز شما
[Total: 115 Average: 2.7]