هتل پولمن سوچی

سوچی یكی از شهر های كشور زیبای روسیه و یكی از مراكز گردشگری روسیه است. این شهر واقع در كراسنودار و در سمت غرب این كشور است. این شهر در نزدیكی دریای سیاه و همچنین در دامنه رشته‌كوه قفقاز است.نكته جالب در مورد شهر سوچی این است كه سوچی بزرگ (شهر و حومه) با درازای ۱۴۵ كیلومتر، طویل‌ترین شهر اروپا است.

 هتل پولمن سوچی یكی از هتل های زیبای سوچی است. این هتل زیبا در مرکز سوچی و در نزدیکی سالن کنسرت Festivalny واقع شده و دارای ساحل اختصاصی و دسترسی آسان به فرودگاه بین المللی Alde می باشد. این هتل ۵ ستاره بسیار مجلل و زیبا با اتاق های زیبا و لوكس اتاق های استاندارد تا سوئیت های وی آی پی را در لیست رزرو اتاق های خود دارد. اتاق های مجلل این هتل دارای بالکن، گاوصندوق، یخچال، تلوزیون LCD ، تخت های King Size و بعضی از آنها دارای دید به دریا هستند. رستوران Sel Marin با سرو انواع غذاهای مدیترانه ای آماده پذیرایی از مسافران می باشد.ایستگاه قطار در ۲ کیلومتری هتل پولمن قرار گرفته است.

امكانات و خدمات این هتل طیف وسیعی را شامل می شود. سونا، اینترنت رایگان، استخر سرپوشیده، اسپا حمام تركی و ماساژ، باشگاه بدنسازی، بار، رستوران، خشك شویی، سرویس چای و قهوه، امكانات برای افراد معلول، ، مینی بار و … را می توان ازخدمات این هتل ۵ ستاره و مجلل دانست.

مطالب مرتبط