هتل لت مسکو

هتل لت مسکو یکی از هتل های بسیار خوش موقعیت در مسکو در روسیه است. این هتل به طور کلی دارای ۳۰۴ اتاق می باشد که همه از دکوراسیون مناسب، شرایط خوب و امکانات راضی کننده برخوردارند. هتل لت یکی از بهترین هتل های روسیه است.

در هتل لت مسکو انواع امکانات و خدمات رفاهی و تفریحی برای توریست ها برقرار است. به عنوان نمونه از جمله این امکانات می توان به ماساژ ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، حمام ترکی ، استخر  اشاره کرد. استخر هتل لت یک استخر سر پوشیده است تا توریست ها بتوانند در تمام ماه های سال از آن استفاده کنند.

برای خرید کردن نیز نیازی نیست به فروشگاه های اطراف شهر بروید چرا که هتل از وجود فروشگاه های متعدد نیز بی بهره نیست. هر چه بخواهید در هتل می توانید بخرید. برای تبدیل پول خود به ارز رایج در مسکو می توانید از صرافی مطمئن هتل استفاده کنید.

نا گفته نماند که برای برگزاری جلسات رسمی هم می توانید از اتاق جلسه هتل استفاده کنید. خدمات زیبایی هتل نیز محلی مناسب برای زمانی است که می خواهید آرایش روسی را روی چهره ی خود امتحان کنید.

مرکز بدنسازی و وان آب داغ دو بخش استثنایی در این هتل بزرگ هستند که همیشه شلوغ و پر همهمه است.

از جمله امکانات این هتل ۵ ستاره می توان به خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – آرایشگاه – صبحانه در اتاق – اتو کشی – صرافی – فروشگاه هدایا و سوغات – خدمات کفش و واکس – فکس و کپی – مرکز تجارت – دستگاه خودپرداز – سرویس مستخدم  اشاره کرد.

در یخچال هتل انواع نوشیدنی ها و تنقلات برای توریست ها قرار داده شده است. رستوران های هتل هم بهترین مکان برای صرف غذاهای بین المللی و محلی است. اتاق های پاک و بدون دود، و اتاق های ویژه معلولین از جمله اتاق هایی هستند که توریست ها می توانند انتخاب کنند.

مطالب مرتبط