هتل کمپینسکی مویکا ۲۲

سفری تفریحی به شهر رویایی سنت پترزبورگ بدون تردید شما را هیجان زده خواهد کرد. این شهر با مناطق تاریخی و ساختمان های بی نظیر خود مقصد گردش بسیاری از گردشگران از سراسر دنیاست. انتخاب هتل با امکانات عالی یکی از مهم ترین پارامترهای هر سفر می باشد که ما برای اقامت در سنت پترزبورگ می توانیم هتل کمپینسکی مویکا ۲۲ را به شما پیشنهاد کنیم. ۱۹۷ اتاق هتل آنچنان آرامند که روزهای بی نظیری را برای خود می سازند.

در سونا، حمام ترکی و بخار و همچنین در سالن خدمات ماساژ می توانید آرامشی مضاعف بدست آورید. اگر بخواهید و تمایل داشته باشید می توانید جلسات مهم خود را در سالن جلسات با امکانات ویژه خود برگزار نمایید. اگر مسافران بخواهند خدمات ترانسفر فرودگاه در اختیار آنان قرار خواهد گرفت. سوئیت های مخصوص نو عروس در هتل موجود می باشد. معلولین می توانند از امکانات و اتاق های ویژه معلولین استفاده نمایند. پذیرش در هتل کمپینسکی مویکا ۲۲ به صورت شبانه روزی صورت می پذیرد. در رستوران هتل می توانید غذای مورد علاقه خود را سفارش دهید و در بار نوشیدنی مورد علاقه خود را بنوشید. برای کسانی که در رژیم غذایی به سر می برند منوی رژیمی نیز وجود دارد.

دیگر خدمات هتل شامل خانه داری ، امکانات جلسه و ضیافت ، ترانسفر فرودگاه ، لباسشویی ، خشکشویی ، صبحانه در اتاق ، اتو کشی ، خدمات کفش و واکس ، بسته های نهار ، فکس و کپی ، مرکز تجارت ، دستگاه خودپرداز ، خدمات تهیه بلیط ، سرویس مستخدم و سرویس ایاب و ذهاب (مشمول هزینه) می باشد.

برای اقامت در این شهر تاریخی می توانید هتل پنج ستاره گراند یوروپ را نیز انتخاب بفرمایید.


 

مطالب مرتبط