هتل هالیدی این سنت پترزبورگ

هتل هالیدی این یکی از هتل های مشهور و بزرگ در شهر زیبای سنت پترزبورگ است. این هتل در مجموع دارای ۵۵۷ اتاق می باشد که نشان دهنده ی گستره ی وسیع این هتل می باشد. تمام اتاق های این هتل از امکانات خوب برخوردارند به طوری که می توانید یک اقامت خوب را در آن تجربه کنید. از جمله ویژگی های این اتاق ها وجود پنجره های دو جداره است. این هتل در میان هتل های سنت پترزبورگ مشهور است اما می توانید از دیگر هتل های روسیه مثل هتل کرینتیا سنت پترسبارگ وهتل ایزمایلوو آلفا  و هتل پارک این  نیز دیدن کنید.

در قسمتی از هتل هالیدی این تعدادی فروشگاه بزرگ دایر شده است که بیشتر توریست ها خرید هایشان را فقط از این بخش انجام می دهند. حتی برای خرید هدیه و سوغات هم می توانید از این بخش استفاده کنید. در هتل ترنسفر فرودگاهی نیز مستقر است که می توانید از آن در وقت نیاز استفاده کنید.

از جمله امکانات و اتاق های ویژه در هتل هالیدی این می توان به وجود اتاق های خاص برای معلولین اشاره کرد. خدمات خانه داری هتل به طور ۲۴ ساعته می باشد. هر چند هتل از رستوران های متعددی برخوردار است اما می توانید صبحانه را در اتاق هایتان میل نمایید.

از دیگر خدمات هتل مرکز فکس و کپی و تجارت است.

از دیگر امکانات این هتل می توان به پذیرش شبانه روزی – اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – فروشگاه در هتل – تهویه – محل مخصوص کشیدن سیگار – اتاقهای ضد صدا – گرمایش  اشاره کرد.

 

این هتل ۴ ستاره تا فرودگاه تنها ۲۰ دقیقه با خودرو فاصله دارد.

مرکز بدنسازی و ورزشی هتل هم بهترین مکان برای کسانی است که به سلامت خود اهمیت می دهند و دارای برنامه ورزش روزانه هستند.

 

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌

  1. ندا گفت:

    سلام من الان در هتل هاليدي اين سنپتربوگ هستم فردا هم عازم مسكو هستم
    در خصوص هتل اشاره اي كنم كه بدترين هتلي ست كه تا بحال رفته ام روز دوم سفر اب گرم هتل إ. صبح تا غروب كلا قطع شد و من زير دوش موندم با وجود اينكه اخر فصل تابستان است اما باز هم هوا نسبتا سرد است خصوصا شبها اما سيستم گرمايي فعال نيست و ما تقاضاي پتو كرديم
    اب معدني فقط روز اول يك بطري دادند و ديگر هيچ،، از ميوه و تنقلاتي كه گفته شده در سالن موجود است خبري نيست مراكز خريد هم كلي فاصله دارد غذاي اينجا افتضاحه بيشتر گوشت خوك مصرف ميكنن كه به ذائقة ما ايراني ها سازگار نيست،، هيچ تنوع غذايي وجود ندارد صبح ها فقط پنير و سيب زميني و شير و مربا است ظهر هم اسپاگتي ابكش شده با سس گوجه فقط،، و سيب زميني و سالاد
    اگر از من ميشنوين پا در اين هتل نذارين