هتل کرینتیا سنت پترسبارگ

هتل کرینتیا یکی از هتل های معروف با رتبه ی ۵ ستاره در سنت پترزبورگ است که به عنوان یکی از بهترین هتل های روسیه به شمار می رود.  هتل کرینتیا دارای تعداد ۳۸۸ اتاق و سوئیت است که شما می توانید از آن ها به تناسب نیاز، بودجه و حتی تعداد اعضای خانواده روزرو کنید. تمامی اتاق ها از دکوراسیون شیک، تجهیزات عالی، و سرویس راحت بهره مند هستند. از دیگر هتل های روسیه در مسکو و سنت پترزبورگ می توان به مواردی نظیر هتل ایزمایلوو آلفا و هتل کازا لتو پریوات و هتل رادیسون رویال نیز اشاره کرد

موقعیت قرار گیری هتل به گونه ای است که می توانید از آن به راحتی به دیدار جاذبه های گردشگری سنت پترزبورگ، فروشگاه ها و مراکز خرید و… بروید. علاقمندان می توانند در استخرهای این هتل شنا کرده و برای لذت بیشتر ، روی تخت های آفتاب گیری دراز بکشند. از جمله امکانات رفاهی  هتل کرینتیا می توان به ماساژ ، سونا ، سولاریوم  اشاره کرد.

اتاق های پاک و بدون دود سیگار نیز برای افرادی که به سلامتی خود اهمیت می دهند، در هتل آماده ی رزرو کردن هستند. علاقمندان به ورزش بدن سازی نیز می توانند در ۲۴ ساعت از سرویس ورزشی بدن سازی هتل استفاده کنند.

از دیگر خدمات این هتل ۵ ستاره می توان به مواردی نظیر رستوران پذیرش شبانه روزی – روزنامه – بالکن – اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور – پذیرش و تحویل سریع – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – تهویه – محل مخصوص کشیدن سیگار – بار – گرمایش – بوفه – بار مخصوص تنقلات  اشاره کرد.

در هتل دو رستوران واقع شده که می توانید منوهای متفاوت هر کدام را مشاهده کنید و از غذاهای آن سفارش دهید و طعم غذاهای روسی نیز بچشید.

مطالب مرتبط