هتل آزیموت سوچی

هتل آزیموت یکی از هتل های ۳ ستاره و نوساز سوچی می باشد که در ۱۵دقیقه ای پارک المپیک سوچی واقع شده است. همچنین فرودگاه بین المللی سوچی در فاصله ۱۰ کیلومتری از هتل واقع شده است. ترانسفر فرودگاهی نیز در صورت درخواست مسافر، ارائه خواهد شد. این هتل ۳ ستاره ، با ایستگاه قطار Olimpiysky Park، ده دقیقه پیاده فاصله دارد.

هتل آزیموت از ۱۲ساختمان با ۲۰۰۰ اتاق استاندارد با دوتخت یک نفره ، سوئیت Superior و سوئیت تشکیل شده است. در اتاق های هتل نیز، حمام خصوصی تعبیه شده است.

این هتل دارای امکاناتی نظیر استخر روباز، فروشگاه ها و زمین بازی کودکان قرار دارد. در هتل آزیموت ، اینترنت وای فای قابل استفاده می باشد. میهمان ها می توانند نهار خود را هم در بوفه یا در رستوران با منوهای جداگانه و یا رستوران بوفه که غذا های اروپایی سرو می کنند، صرف کنند.

 

از جمله خدماتی که هتل آزیموت ارائه می دهد می توان به ترانسفر سرویس (با پرداخت هزینه اضافی)، ترانسفر فرودگاهی (با پرداخت هزینه اضافی)، پذیرش ۲۴ ساعته، دستگاه خودپرداز، لباسشویی اشاره کرد.

امکانات عمومی هتل نظیرفروشگاه، اتاق های بدون استعمال دخانیات، امکانات برای مهمانان دارای ناتوانی جسمی، استعمال دخانیات در تمامی فضاها (اعم از عمومی و خصوصی) ممنوع می باشد.خدمه و کارکنان هتل به زبان های رایج روسی و انگلیسی صحبت می کنند. پارکینگ رایگان در محوطه هتل در دسترس است .

مطالب مرتبط