هتل ایزمایلوو آلفا مسکو

اگر به دنبال یک هتل ۴ ستاره اما بسیار لوکس و شیک در روسیه هستید باید به شما هتل ایزمایلوو آلفا در مسکو را معرفی کنیم. هتل ایزمایلوو آلفا  یکی از هتل های مطرح در منطقه ای مناسب نزدیک به جاذبه های گردشگری و تجاری مسکو است.

هتل دارای اتاق های زیادی است که از همه مهم تر می توان در میان اتاق ها، اتاق های ویژه عروس و داماد، سویت های استاندارد، همچنین اتاق های ویژه معلولین را مشاهده کرد. اتاق ها از دکوراسیون عالی، تجهزات لوکس، سیستم صوتی و تصویری و … تشکیل شده اند. هتل آلفا از بهترین هتل های روسیه به حساب می اید اما برای انتخاب بهتر می توانید به هتل های هتل رادیسون رویال و هتل گلدن گاردن بوتیک و هتل رککو فرت آستریا هم فکر کنید.

برای صرف ناهار و شام می توانید از رستوران های هتل استفاده کنید اما سالن جشن و سالن برگذاری جلسه در هتل ایزمایلوو آلفا بسیار مرغوب و با کیفیت اند. آرایشگاه هتل هم محلی ویژه برای بانوانی است که تنوع را دوست دارند.

با استفاده از سرویس گشت نیمروزی، می توانید به راحتی از جاذبه های مسکو دیدن کنید.

از جمله خدمات عام این هتل می توان به خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – آرایشگاه – اتو کشی – خدمات کفش و واکس – خدمات تورها – فکس و کپی – مرکز تجارت – کرایه اتومبیل – سرویس ایاب و ذهاب  اشاره کرد که البته برخی مشمول هزینه های اضافی می شود. از طرفی می توانید در یکی از رستوران ها منو های رژیمی نیز در اختیار داشته باشید.

این هتل از نظر کیفیت عالی است و می توانید در استخر آن آب تنی کنید. در کنار این می توانید برای یک نشست دوستانه از لابی استفاده کنید. سرویس ترنسفر فرودگاهی نیز در صورت تمایل شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت تا شما را در مسیر فرودگاه کمک می کنند. این هتل تا متروی Partisanskaya حدود ۵۰ متر فاصله دارد.

 

مطالب مرتبط