هتل تواین پالم پوکت

یکی از هتل های خوب دیگر پوکت,هتل پنج ستاره تواین پالم می باشد.این هتل که در مکانی مناسب از شهر و در نزدیکی ساحل قرار دارد بسیار مناسب می باشد و شما می توانید برای اقامت در پوکت این هتل پنج ستاره را رزرو کنید.

هتل تو این پالم پوکت که در سواحل خلوت پوکت قرار گرفته و بسیار ارام و دلنشین می باشد و آن را لژ پولدار ها می نامند.این هتل تا فرودگاه حدود ۲۵ کیلومتر فاصله دارد و از همه لحاظ مناسب می باشد و در بین هتل های پنج ستاره پوکت این هتل جز بهترین هتل ها از نظر دید مهمانان و امتیاز آنها قرار گرفته است.

۹۷ اتاق و سوئیت شیک و مجلل در این هتل وجود دارد که همه اتاق ها تمییز و دکوراسیون خوبی دارند که دارای اتاقهای پاک و بدون سیگار – گاوصندوق – انبار بار و چمدان می باشد و همچنین اتاق و امکانات برای معلولین در نظر گرفته شده است.انواع سوئیت ها که دارد این هتل مانند آپارتمان ۱ خوابه به همراه استخر و همچنین اتاق یک خوابه رو به باغ و اتاق های لوکس که در منار درخت های نخل می باشد بسیار عالی می باشد.

امکانات خوبی دارد این هتل مانند استخر این هتل که شبیه به تالاب می باشد و میشود به راحتی در ان شنا کرد ,تاق و امکانات برای معلولینشلباسشویی – خشکشویی – صرافی – کرایه ماشین – خدمات تورها و همچنین باشگاه ورزشی در هتل هم فعال می باشد.

پذیرش در هتل تو این پالم پوکت شبانه روزی می باشد که شما برای ورود به این هتل با استقبال خدمه رو به می شوید.

 

 

مطالب مرتبط