هتل دوآنجیت پوکت

اگر قصد سفر به پوکت را دارید ما برای شما هتلی معرفی میکنیم که از نظر زیبایی هتل منحصر به فرد می باشد .این هتل چهار ستاره به نام دوآنجیت پوکت می باشد.

این هتل بزرگ و بسیار شیک که دارای باغ سبز و بزرگ می باشد و در نزدیکی ساحل قرار گرفته است و با دارا بودن امکانات عالی و مجهز توانسته گردشگران و مهمانان زیادی خصوصا ایرانی های که به پوکت سفر می کنند جذب کند.

اتاق های هتل دو آنجیت پوکت بسیار تمییز می باشد که اگر شما بتوانید اتاق های طبقه سوم و رو به استخر بگیرید بسیار مناسب تر و شیک می باشد و با وجود سه استخر در هتل و همچنین اتاق های هتل دارای سیستم تهویه هوا، بالکن اختصاصی، حمام اختصاصی، تلویزیون، ماهواره و دیگر امکانات رفاهی ,بسیار مناسب می باشد.

اگر بخواهیم از اتاق های بسیار خوب هتل دو آنجیت و معرفی آنها برای شما بگویم که برای رزرو اتاق در هتل پوکت ,بهترین را انتخاب کنید :بیشترین اتاق های  هتل از ۵۰۸ اتاق هتل که ۱۹۳ اتاق آن سوپریورو می باشد و اتاق های مجردی و سوئیت های خانوادگی ۴ نفره و همچنین اتاق های کلبه ای که شبیه به اتاق های تابلندی می باشند و اتاق های دیگر ماننده اتاق دو لوکس نما به دریا و اتاق دو لوکس نما به باغ و اتاق های کلبه معروف به اتاق چینی ها از جمله اتاق ها و سوئیت های این هتل چهار ستاره می باشد.

شما می توانید از چند منو صبحانه که در اختیار دارید انتخاب کنید و همچنین برای صرف شام و نهار به رستوران هتل بروید .

امکانات ورزشی و تفریحی این هتل شامل:سالن بدنسازی و همچنین سونا و جکوزی ,ماساژ, میز بیلیارد و …

پذیرش در هتل دوآنجیت پوکت شبانه روزی می باشد.

آدرس هتل دوآنجیت پوکت : ۱۸ Phachanukroh Road, Kathu, Patong, Phuket, Thailand

 

مطالب مرتبط