هتل مایک گاردن ریزورت پاتایا

هتل چهار ستاره مایک گاردن ریزورت پاتایا یکی از هتل های مناسب پاتایا می باشد که نزدیکی ترمینال اتوبوس قرار گرفته است و از ساحل هم حدود ده دقیقه فاصله دارد که شما برای رفتن به ساحل می توانید هم با پیاده و هم با سرویس هتل به ساحل بروید.

هتل Mike Garden اتاق لوکس دارد که لوکس و شیک بزرگ که اتاق ها و سوئیت ها هر یک تخت اضافه و تمام امکانات رفاهی ماننده تهويه مطبوع،تلويزيون ماهواره ايي،سشوار،حمام ودستشويي وخدمات ۲۴ساعته و اینترنت در اتاق برای شما فراهم شده است.

اگر شما قصد رزرو این هتل دارید,باید بدانید این که این هتل امکانات تفریحی و سرگرمی مناسبی دارد که برای اقامت کنندگان هتل در نظر گرفته اند ماننده: مرکز تناسب اندام، باغ، وان آب داغ، ماساژ، استخر در فضای باز، استخر کودکان، آبگرم و همچنین اینترنت رایگان در سراسر هتل .

در هتل مایک گاردن ریزورت پاتایا افراد بالای ۴ سال را بزرگ سال محسوب می کنند که برای تخت اضافی در اتاق باید هزینه جداگانه ای بپردازید ,ولی اگر نیاز به تخت خواب اضافه نباشد می توانید هزینه پرداخت نکنید.

استخر مخصوص کودکان و همچنین کافی شاپ و اتاق مخصوص کنفرانس هم در این هتل وجود دارد که شما می توانید از آنها استفاده کنید.

پذیرش در هتل مایک گاردن ریزورت پاتایا شبانه روزی می باشد.

آدرس هتل مایک گاردن ریزورت پاتایا :۲۲۱/۷۱-۷۲ M.6 Soi Chalermprakiat 1, 3rd Pattaya Rd. Naklua, Banglamung, North Pattaya, Pattaya, Thailand 20150

تلفن: +۶۶-۳۸-۴۱۶-۶۲۲

مطالب مرتبط