هتل نووتل مسکو،روسیه

موقعیت مکانی هتل نووتل مسکو :

شما با ماندن در هتل نووتل،در قلب مسکو سیتی روسیه قرار گرفته باشید.در کنار این هتل،پل بگریشن و مسکو کرمیلن قرار گرفته است.این هتل ۴ ستاره با امکانات پیشرفته و مدرن میزبان شما مهمانان گرامی است و موزه بردینو پاناروما از ان حمایت میکند!.

اتاق های هتل نووتل:

در این هتل ۳۶۰ اتاق وجود دارد که در آن مینی بار مجانی در آن است.علاوه بر این یک تلوزیون پالاسما(در تمامی اتاق ها) همراه با ماهواره وجود دارد تا بتواند شمارا سرگم کند علاوه بر این در تمامی اتاق ها اینترنت آی دی اس ال (کابلی)و وایرلس(وای فای)آنتن دهی دارد.در اتاق شما نیز سرویس بهداشتی شخصی نیز وجود دارد(حمام و دستشویی)در حمام مو خشک کن نیز وجود دارد.در کنار تخت خواب شما(در اتاقتان) یک تلفن با خط مستقیم نیز وجود دارد.

امکانات رفاهی هتل:

در این هتل یک روم فیتنس و یک روم ماساژ دهی(رایگان)وجود دارد که میتواند شما را به آرامش کامل برساند.همچنین میتوان یک سونا و جکوزی+یک استخر سرباز و سربسته نیز جز امکانات رفای هتل محسوب میشود.فیتنس سنتر این هتل به صورت ۲۴ ساعت ۷ روزه هفته باز است و شما میتوانید بروید و ورزش کنید.در نووتل یک سالن بزرگ نیز وجود دارد که برای مراسم ازدواج است.و یک نشیمن در لابی هتل وجود دارد.

سرویس غذاخوری هتل نووتل :

یک رستوران نیز در هتل وجود دارد که میتوانید برای صبحانه،ناهار،شام به آنجا بروید و غذای مورد علاقه /نوشیدنی موردعلاقه خود سفارش داده.

بیزینس سنتر هتل :

بیزینس سنتر هتل نووتل  به صورت ۲۴ ساعته باز است.شما میتوانید یک تاکسی یا یک لیموزین شخصی داشته باشید و به شهر یا حالا مکان موردنظر خود بروید.نقشه ای در مسکو دارید؟این هتل به مساحت ۸۶۶۲ فوت متر مربع  فضا برای سالن کنفرانس و میتینگ روم دارد.

______

حال برای شما چند عکس از هتل نووتل به اشتراک خواهم گذاشت.

نمای بیرونی هتل لابی هتل اتاق های هتل اتاق های هتل اتاق های هتل سرویس غذاخوری سرویس غذاخوری سرویس بهداشتی هتل سالن نشیمن

___________________

همچنین شما میتوانید با مراجعه به این صفحه لیستی از هتل های روسیه و منطقه هایش ببینید.

مطالب مرتبط