هتل Izmailovo Alfa hotel مسکو

هتل چهار ستاره الفا مسکو با موقعیت مکانی خوب و در فاصله ۱۰۰ متری تا مترو که می توانید با مترو به تمامی مکان های تفریحی و گردشگری مسکو با ارزان ترین هزینه رفت آمد کنید.این هتل تا مرکز شهر مسکو ۱۵ دقیقه با ماشین فاصله دارد.

هتل Izmailovo Alfa hotel مسکو دارای اتاق های بسیار شیک و لوکسی می باشد که شما می توانید با شرایط خود اتاق های ویژه را رزرو کنید.سوئیت های استاندارد و اتاق های مخصوص عروس داماد (ماه عسل) و همچنین اتاق ویژه معلولین دارد.اتاق های این هتل مجهز به تخت خواب فوم,سیستم تهویه مطبوع هوا و همچنین تمام امکانات رفاهی برای مهمانان تدارک دیده اند.

وای فای رایگان در اتاق ها و لابی هتل بصورت شبانه روزی و همچنین خدماتی دیگر این هتل شامل سیستم تهویه مطبوع هوا باشگاه سلامت و حمام آبگرم,لباسشویی، آرایشگاه، اتو کشی ، خدمات کفش و واکس، خدمات تورها ، فکس و کپی، مرکز تجارت، کرایه اتومبیل پیش بینی شده است.

هتل Izmailovo Alfa hotel مسکو در نزدیکی موزه ها و اماکن دیدنی مسکو می باشد که از مزیت خوب این هتل است که شما می توانید برای تور مسکو این هتل را رزرو کنید.

وجود پارک بسیار زیبا کنار هتل برای شما که در هتل حوصله تان سر رفته بسیار مناسب می باشد ,می توانید در پارک کنار هتل پیاده روی کنید.

علاوه بر رستوران خوب هتل ,چند مغازه دیگر برای خرید در هتل وجود دارد که مهمانان هتل می تواند از آن خرید داشته باشند.

مطالب مرتبط