هتل رازی مشهد

اگر قصد سفر به مشهد و زیارت حرم امام رضا را دارید ما به شما هتل رازی را پیشنهاد می کنیم .این هتل ۲ ستاره در میدان ۱۰ دی در خیابان رازی واقع شده است . بنا به درخواست میهمانان ترانسفر فرودگاهی و یا کرایه اتومبیل به مقصد فرودگاه مشهد که در ۳۵ دقیقه ای هتل واقع شده است ، امکان پذیر می باشد.این هتل ۲ ستاره تا مرکز شهر تنها ۲۰ دقیقه فاصله دارد.

هتل رازی دارای ۷۴ اتاق با ظرفیت های ۲ الی ۴ تخته و نیز مجهز به سوئیت و آپارتمان های ۵ و ۶ خوابه ( مجموعا ۲۳۸ تخت ) می باشد که اتاق ها در اندازه های متفاوت وبا رنگ هایی ملایم طراحی و تزئین شده است . همه اتاق های هتل رازی دارای امکانات رفاهی مانند یخچال ، تلویزیون ، ویدئو مرکزی ، سیستم تلفن مستقیم ، پانل های صوتی و سرویس بهداشتی کامل می باشد.

 

ازخدمات هتل رازی می توان به لابی ، آسانسور ، تاکسی سرویس ، سرویس رفت و برگشت رایگان به حرم مطهر ، اینترنت در لابی بدون پرداخت هزینه و رایگان ، رستوران ، آشپزخانه ، تاکسی سرویس ، خدمات خانه داری ، روم سرویس و پارکینگ که تنهابخشی از امکانات و خدمات هتل رازی است اشاره کرد. همچنین این هتل سرویس رایگان به حرم نیزدر اختیار مهمانان قرار میدهد.

مطالب مرتبط