هتل ابریشم مشهد

هتل ابریشم مشهد  یکی از باسابقه ترین هتل های مشهد می باشد که در سال ۱۳۷۲ تاسیس شده است. این هتل در سال ۱۳۸۴ مورد بازسازی قرار گرفت و ۳ طبقه به این هتل افزوده شد. هتل ابریشم پس از بازسازی دارای ۶ طبقه و ۴۹ واحد اقامتی شامل ۳۱ باب اتاق، ۱۲ واحد آپارتمان و ۶ باب سوئیت می باشد. این هتل به دلیل نزدیک بودن به حرم امام رضا دسترسی آسانی به حرم مطهر و مراکز خرید دارد.هتل ابریشم در خیابان امام رضا ۲ قرار دارد و فاصله ی پیاده روی از آن تا بارگاه رضوی کمتر از پنج دقیقه می باشد . دارای ۴۹اتاق با ظرفیت ۱۶۰نفر شامل شش واحد آپارتمان دو خوابه، شش واحد آپارتمان یک خوابه، شش واحد سوئیت و ۱۳واحد در پلان هتلی شامل دو تخته تا چهارتخته می باشد.

امکانات رفاهی هتل ابریشم مشهد برای گردشگران عبارتند از : لابی به وسعت ۲۰۰متر ، نمازخانه، دو دستگاه تلویزیون ال سی دی با قابلیت اتصال به کانالهای ماهواره ای، پارکینگ اختصاصی، خانه داری، لاندری ، کافی نت و اینترنت فراگیر رایگان در اتاقها و لابی، صندوق امانات برای نگهداری اشیاء قیمتی و رستوران هتل آپارتمان ابریشم مشهد با انواع غذاهای فرنگی و ایرانی . در حال حاضر هتل ابریشم مشهد از میهمانان خود فقط به صورت فولبرد با صبحانه و ناهار و شام از میهمانان خود پذیرایی می کند. هزینه برای اقامت کودکان زیر ۳ سال در صورت عدم استفاده از سرویس رایگان است و بالای ۳ سال نفر اضافه محاسبه می شود.

آدرس : خیابان امام رضا(ع) – امام رضا ۲
رستوران و کافی شاپ های هتل ابریشم مشهد
رستوران هتل ابریشم در طبقه همکف قرار گرفته است و ظرفیت ۱۵۰ نفر دارد. ساعت کاری رستوران به این صورت است : صبحانه ۷:۳۰ الی ۱۰:۰۰ ، نهار ۱۲:۳۰ الی ۱۴:۳۰ ، شام ۱۹:۳۰ الی ۲۲:۰۰ .

کافی شاپ هتل در طبقه ی دوم این هتل قرار دارد و ظرفیت ۸۰ نفر را دارد. ساعت کاری رستوران به این صورت است : ساعت کاری:۸:۰۰ الی ۲۳:۰۰٫

امکانات هتل ابریشم مشهد

امکانات عمومی هتل عبارتند از : پارکینگ ، آسانسور ، روزنامه ، نمازخانه ، تلويزيون در لابی ، صندوق امانات ، لابی ، سرویس بهداشتی فرنگی در لابی ، سرویس بهداشتی ایرانی در لابی ، سرویس بهداشتی ایرانی در راهرو ، سرویس بهداشتی فرنگی در راهرو و تاکسی سرویس شبانه روزی.

امکانات هتل از نظر غذا و نوشیدنی عبارتند از : کافی شاپ و رستوران.

امکانات مدیا و دیجیتال موجود در هتل عبارتند از : اینترنت در لابی ، اینترنت در اتاق ، تلویزیون LCD در لابی.

دید در برخی اتاق ها ، نمای کوچه است. کارکنان هتل به زبان عربی و انگلیسی مکالمه می کنند. در لابی هتل امکانات راحتی از جمله مبل ، محلی برای شستن و میز قرار دارد.

خدمات هتل ابریشم مشهد

خدماتی که در هتل ابریشم ارائه می گردد عبارتند از : روم سرويس ، پذيرش ۲۴ ساعته ، لاندري ، خدمات بيدار باش ، دستگاه واکس کفش ، خدمات تهيه بليط ، روم سرويس ۲۴ ساعته ، خدمات اینترنتی رایگان! در لابی و اتاق ها (تا سقف ۲۰۰ مگابایت رایگان) ، پارکینگ مسقف با ظرفیت ۱۰ ماشین واقع در طبقه ۱-

قوانین و مقررات هتل ابریشم مشهد
 قوانین و مقررات موجود در هتل ابریشم مشهد عبارتند از :
ساعت تحویل اتاق ها ۱۴ و ساعت تخلیه ی آن ها ۱۲ است.
هزینه برای اقامت کودکان زیر ۳ سال در صورت عدم استفاده از سرویس رایگان و بالای ۳ سال نفر اضافه محاسبه می گردد.
پذیرش خانم تنها فقط بالای سن ۳۵ سال همراه با ارائه مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر است.
پذیرش صیغه نامه معتبر با مهر برجسته امکان پذیر است.
فاصله ی هتل ابریشم با مراکز مهم و دسترسی ها
فاصله ی هتل ابریشم تا فرودگاه مشهد ، ۲۵ دقیقه با ماشین است. فاصله ی آن تا حرم امام رضا (ع) ۱۱ دقیقه پیاده می باشد.

مطالب مرتبط