هتل آزادی مشهد

هتل آزادی مشهد که در سال های گذشته از بودجه بانک صادرت تعمیر یا برای قسمت های دیگر استفاده می شد در حال حاظر این هتل چهار ستاره خود کفا می باشد.این هتل که به هتل بانک صادرات معروف است در نزدیکی حرم مطهر قرار دارد و فاصله پیاده تا حرم حدود ۵ دقیقه می باشد .

این هتل بزرگ دارای رستوران,پارکينگ,اينترنت در لابي که بدون پرداخت هزينه و رايگان می باشد و همچنین در اتاق های این هتل وای فای وجود دارد و بدون هزینه جداگانه می باشد و همچنین اتاق دو تخته و آپارتمان یک خوابه که داراي دو تخت وظرفيت سه نفر اضافه را دارد.

اتاق های بزرگ هم این هتل دارد که مانند:سوئیت سه تخته که داراي سه تخت وظرفيت يک نفر اضافه را دارد و همچنین آپارتمان دو خوابه که داراي چهار تخت وظرفيت دو نفر اضافه را دارد .

همچنین نکته ای که باید یادآوری کنیم این است که برای همکاران بانک صادرات بنا بر عنوان رئیس هیئت امناء، مدیر منابع انسانی به عنوان نایب رئیس و مدیر امور خدمات و پشتیبانی، رئیس اداره کل حسابداری و بودجه، رئیس اداره کل رفاه، سرپرست شعب خراسان رضوی و مدیریت هتل می باشند برای ارائه خدمات به همکاران بانکی تسهیلات و تخفیفات خاصی در نظر گرفته شده است این تخفیفات در حال حاضر این رقم به ۸۰% تخفیف اتاق, ۶۵% تخفیف غذا و نوشابه برای همکاران افزایش یافته است.

آدرس هتل آزادی مشهد (هتل بانک صادرات): مشهد، چهارراه شهدا، خیابان آیت الله بهجت,رو به روی پارک و موزه نادر شاه می باشد.

مطالب مرتبط