هتل سیلکا مای تاور کوالالامپور

اگر قصد دارید با خرید تور مالزی، سفری به شهر زیبا و توریستی کوالالامپور داشته باشید باید در مورد هتل های ارائه شده در تورها پیش از هر چیز تحقیق کنید. از این رو توصیه می کنیم که از هتل سیلکا مای تاور نیز دیدن کنید.

هتل سیلکا مای تاور هتلی سه ستاره و اما مرغوب است که تا فرودگاه بین المللی این شهر کمتر از یک ساعت فاصله دارد. برای دیدار کردن از مرکز خرید بوکینگ بیتانگ نیز کافیست ده دقیقه با خودروی شخصی یا شهری در مسیر باشید. تقریبا می توان گفت مراکز خرید و غرفه های جدید شهر کوالالامپور از این هتل دور است.

این هتل در ۹ طبقه ساخته شده که اتاق ها در طبقات یک تا هفت به شمار ۱۷۹ اتاق تعبیه شده اند. استخر در طبقه ۸ و مرکز تناسب اندام هتل سیلکا مای تاور نیز در طبقه ۹ واقع شده است. به طور کلی توریست هایی که به دلیل تجاری، کاری و تفریحی به این شهر می آیند از این هتل بهره مند می شوند بنابراین محدودیتی در این باره وجود ندارد.

 البته برای رفتن به مسجد jamek و ایستگاه منوریل و lrt کافیست کمی از این هتل پیاده روی کنید.  اگر قصد سفر به نقطه ای دیگر از مالزی توسط قطار دارید باید حدود ۲٫۵ کیلومتر از هتل دور شوید تا به ایستگاه قطار برسید. اگر تفریحانه بخواهید اطراف هتل را بچرخید می توانید برخی جاذبه های توریستی تاریخی و فرهنگی را در اطراف ببینید.

اتاق هتل سیلکا مای تاور

اتاق های این هتل رو به شهر باز می شوند و برخی از این اتاق ها درست روبروی برج دوقلو و میدان مردکا قرار دارند. در اتاق ها حمام های مرر و لوکس وجود دارد که به کیفیت سفر شما می افزایند. از جمله امکانات هر اتاق در این هتل می توان به صندوق امن ، امکانات قهوه و چای ساز، مینیبار، دسترسی به اینترنت، تلویزیون ال سی دی اشاره کرد.

رستوران هتل سیلکا مای تاور

برای صرف ناهار و شام  این هتل دارای رستوانی است که می توانید از منوی بین المللی و محلی آن استفاده کنید. صبحانه را باید در بوفه صرف نمایید. البته برخی از غذاها در خارج از نوبت ناهار و شام از طریق بوفه یا رستوران می توانید در طول روز سفارش دهید.

 از جمله خدمات رفاهی هتل استخر روباز و مرکز تناسب اندام است. از دیگر امکانات هتل ۳ ستاره سیلکا مای تاور می توان به مرکز تجاری فروشگاهی، سالن های کنفرانس و نشست و ضیافت و خدمات دیگری همچون خشک شویی و لباس شویی و فاکس و پذیرش ۲۴ ساعت اشاره کرد.

این هتل برای توریست هایی که قصد دیدار از مراکز گردشگری دارند تورهای داخل شهری راه اندازی کرده که می توانید از متصدیان هتل جویای زمان و هزینه این تور ها شوید.

آدرس هتل سیلکا مای تاور (SILKA Maytower) کوالالامپور

No. 7, Jalan Munshi Abdullah, 50100 Kuala Lumpur, Malaysia

مطالب مرتبط