هتل پارادایز سندی

هتل پارادایز سندی در واقع نوعی تفریح گاه ساخلی است که در مالزی و در قسمت پنانگ واقع شده است. این هتل و تفریحگاه مجموعه ای ۴ ستاره اند که دارای امکانات تفریحی و اقامتی خوبی هستند. از همه مهم تر، امکانات تفریحی این هتل چنان به چشم می خورد که افرادی که فرزند کوچک دارند اولین انتخابشان در پنانگ هتل پارادایز سندی می باشد.

اتاق های هتل همه دارای امکاناتی عالی هستند که اقامت شما را دلپذیر می کنند از جمله ویژگی های اختصاصی هر اتاق تراس اختصاصی، آشپزخانه کوچک، چای و قهوه ساز، حمام اختصاصی و سشوار می باشد. می توانید برای میل کردن خوراکی های عربی و غربی از اغذیه فروشی های حاشیه ی هتل استفاده کنند. هتل دارای یک تریا در کنار ساحل نیز می باشد. رستوران ساحلی هتل نیز دارای امکانات عالی است که توصیه می کنیم شب ها از آن استفاده کنید. ورزش های آبی مثل قایق سواری و موج سواری بهترین ورزش هایی است که علاقمندان ورزش آبی از آن ها استفاده می کنند. البته امکان بازی های اسکواش و تنیس و … نیز در هتل دایر می باشد . خدمات ماساژ و رایحه درمانی هم فرصتی مناسب است که می توانید برای سلامتی خود از آن ها بهره مند شوید. از دیگر هتل های مالزی می توان به هتل مندرین اورینتال و هتل بی ویو جرج تاون پنانگ نیز اشاره کرد

این هتل در نزدیکی ساحل Batu Ferringhi  می باشد.

برای بچه ها سرویس هایی مثل زمین بازی کودکان – سرویس نگهداری کودکان  – اتاق بازیهای کامپیوتری  برقرار است. همچنین امکانات استخر هتل شامل ماساژ – استخر روباز – سونا – مرکز سلامت و آبگرم – شیرجه می شود.

اگر به دنبال امکانات ورزشی هم هستید می توانید از خدمات مرکز بدنسازی – پینگ پنگ – دوچرخه سواری – کرایه دوچرخه – موج سواری – اسب سواری – ماهیگیری  استفاده کنید

در نهایت می توان گفت سایر امکانات و خدمات هتل در پنانگ شامل خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – ترانسفر فرودگاه – لباسشویی – خشکشویی – آرایشگاه – صبحانه در اتاق – اتو کشی – صرافی – فروشگاه هدایا و سوغات – بسته های نهار – کرایه ماشین – خدمات تورها – فکس و کپی – خدمات تهیه بلیط  می شود.

مطالب مرتبط