هتل رامادا پتالینگ جایا کوالالامپور

یک پیشنهاد عالی به توریست هایی که قصد سفر به مالزی دارند این است که به هتل رامادا  پتالینگ جایا بروند چرا که یکی از هتل های مرکزی و قابل دسترس در مسیرهای مختلف در این منطقه می باشد.

در هتل رامادا  پتالینگ جایا می توانید فروشگاه های متعددی را مشاهده نمایید که البته در کنار رستوران های متفاوت با منوهای متنوع سفر خوشی برای توریست ها تدارک خواهد دید. اگر ۱۵ دقیقه سواره از این هتل طی مسافت کنید مستقیما به مرکز شهر کوالالامپور خواهید رسید.

مشخصه بارز هتل رامادا  پتالینگ جایا این است که در کنار بزرگراه فدرال واقع شده است. همچنین از این هتل به دو فرودگاه کوالالامپور با نام های فرودگاه بین المللی و سپانگ، راه وجود دارد. اولین فرودگاه در ۴۵ دقیقه ای و دومی در ۳۰ دقیقه ای این هتل قرار دارند. ایستگاه متروی شهری برای جابجایی توریست ها نیز در نزدیکی این هتل واقع است.

هتل رامادا  پتالینگ جایا یک ساختمان ۲۴ طبقه ای است که دارای ۲۴۳ اتاق مجزا است. لابی هتل به راماد پلازا راه دارد. از دور این هتل با نمایی سفید رنگ و آبی رنگ به چشم می آید.

این هتل ۴ ستاره از مرکزی ترین هتل هایی است که می توان برای یک اقامت ویژه و استفاده از فرصت های گردشگری از آن بهره مند شد. پارک ها و جاذبه های گردشگری متعددی در نزدیکی این هتل واقع شده اند.

اتاق ها از کیفیت مناسبی در حد یک هتل ۴ ستاره ی خارجی برخوردار هستند از طرفی امکاناتی نظیر حمام خصوصی و سشوار، امکانات دیگر نظیر چای ساز و قهوه جوش و مینی بار نیز در هر اتاق یافت می شود.

اینترنت پر سرعت از ویژگی های مهم این هتل به شمار می آید اما نمی توان از دیگر امکانات نظیر تلویزیون ال سی دی، یخچال، تلفن مستقیم و سیستم برودتی و تهویه هوا چشم پوشید.

در هتل امکانات ورزشی متعددی وجود دارد که می توانید از آن ها پرس و جو کرده و با متصدیان هتل علایق خود را در میان بگذارید.

مهم ترین بخش یک هتل بعد از اتاق ها رستوران است. در رستوران ها می توانید منوهای متعددی ببینید. اگر دوست دارید طعم غذای محلی مالزیایی ها را بچشید به رستوران واقع در لابی سری بزنید. کافه ای برای نوشیدن انواع نوشیدنی سرد و گرم، در همین حوالی قرار دارد که می توانید مایحتاج خود را از آن تهیه کنید.

افرادی که به تناسب اندام خود بها می دهند می توانند از فرصت مرکز تناسب اندام در این هتل بهره مند شوند. در ساعت های آخر اقامت خود می توانید چمدان خود را به بخش مخصوص در هتل تحویل دهید و فارغ از خیال گم شدن وسایل به تفریح خود ادامه دهید.

برای چنج کردن ارز نیز در این هتل امکانات و مرکزی وجود دارد. از سویی، سالن جشن و ضیافت هتل مثال زدنی است و نکته مهم دیگر برای برگزاری سمینار و جلسات کاری نیز امکانات ویژه ای دارد.

در هتل فروشگاه های متعددی وجود دارند که می توانید پاره ای از خرید های خود را از آنجا انجام دهید. اتاق های عایق صوتی، صندوق امانات، خدمات خانه داری، شست و شوی لباس و اتوکشی نیز از دیگر امکانات این هتل به شمار می آید.

آدرس هتل آرمادا پتالینگ جایا (Hotel Armada Petaling Jaya) کوالالامپور (۴ ستاره) :

Lorong Utara C, Section 52, 46200 Petaling Jaya, Malaysia

مطالب مرتبط