هتل کاپتورن ارکید پنانگ

یکی از هتل های مطرح که در مالزی – پنانگ ، همه ی فصول سال، آماده ی پذیرایی از توریست هاست، هتل کاپتورن نام دارد. این هتل با گرید ۴ ستاره، دارای امکانات عالی، شرایط مناسب و موقعیت مطرحی است که توریست ها را به سمت خود فرا می خواند.

از هتل کاپتورن پنانگ تا مرکز شهر، حدود ۱۵ دقیقه و تا فرودگاه بین المللی هم حدود ۱۹ دقیقه فاصله وجود دارد.

خط معروف ساحلی Tanjung Bungah در راستای این هتل ۴ ستاره قرار دارد. ساختمان این هتل، به طور عمود به دریا قرار دارد که مناظر زیبای دریا از طریق آن واقعا دیدنی است.

اتاق های این هتل، دارای امکانات مناسبی است که از جمله آن ها می توان به سیستم تهویه ی مطبوع،حمام خصوصی، ماهواره، خطوط تلفن اشاره داشت. در تمام اتاق ها برای  رفاه حال توریست ها، امکاناتی نظیر چای ساز و قهوه ساز نیز وجود دارد. برای اینکه از سرویس خانه داری هتل استفاده کنید می توانید طی ۲۴ ساعت از شبانه روز روی خدمات هتل، حساب کنید.

استخری که در این هتل برقرار است محلی مناسب برای تن آسایی است البته بسیاری از افراد به دلیل بهره مندی از اینترنت وای فای در این مکان گرد هم جمع می شوند.

سالن ورزشی هتل کاپتورن پنانگ هم یکی دیگر از امکاناتی رفاهی آن است که می توانید به ورزش مورد علاقه تان در صورت امکان بپردازید. سالن تمرین خوانندگی هم امکانی جالب در این هتل است. از طرفی سونایی که منتظر شماست هم از جمله پر طرفدارا ترین امکانات رفاهی هتل است.

رستوران این هتل، به طور ۲۴ ساعته در حال سرویس دهی است بنابراین نمی توانید نگران اتمام غذا باشید.

در رستوران اصلی این هتل، می توانید انواع غذاها و خوراکی ها و نوشیدنی های حلال، بین المللی و محلی را سفارش دهید. حتی اگر از گروه گیاهخواران هستید هم می توانید به خوراکی های گیاهی این رستوران، بسنده کنید.

 

مطالب مرتبط