هتل فلامینگو کوالالامپور

هتل فلامینگو کوالالامپور نزدیک مرکز تجاری قرار دارد.این هتل در کنار خیابان واقع شده است وچند دقیقه بیشتر تا مرکز تجاری ومجتمع ها ورستوران  فاصله ندارد وبسیار نزدیک است.نزدیک بودن هتل به اتوبان سبب سهولت در گشت وگذار  در منطقه شده است. علاوه بر هتل فلامینگو هتلی به نام هتل دابلتری بای هیلتون هم یکی از بهترین هتل های مالزی است.

هتل فلامینگو باامکانات تفریحی مخصوص کودکان بیشتر توانسته گردشگران ومیهمانان را راضی نگه دارد.هتلی بسیار خوب از هرلحاظ به ویژه امکانات شنا در استخرروباز و بسیار تمیزرافراهم اورده است. هتل کوالالامپوردرمقابل برکه زیبایی قرار گرفته که محیطی چشم نواز ومناظر دلربا را به وجود اورده که   به ارامش کسانی که درانجا به گشت وگذاروتفریح می پردازند بسیار کمک میکند.

استخرهتل  درامتداد برکه قرار گرفته است.امکانات ان یک ساحل کوچک،مسیرپیاده روی دراطراف هتل فلامینگو وزمینهای روباز برای ورزش تنیس وسالن۲۰ خطه جالب برای  بازی و ورزش شاد بولینگ فراهم کرده اند.هتل فلامینگو دارای ۲۳۰ اتاق و سوئیت های ویلایی که دارای فضایی دنج با دکوراسیون مدرن می باشد. امکانات اتاق ها شامل: بالکن، تهویه مطبوع، چای و قهوه ساز، سشوار و صندوق امانات می باشد. در پشت هتل دریاچه مصنوعی بسیار زیبا ساخته شده است.از دیگر امکانات رفاهی این هتل اتاق ویژه معلولین ، سوئیت تازه عروس که به شکل بسیار زیبایی تزیین شده است واتاق های وی ای پی نیز می باشد.

دراین اتاقها به جز وسایل وتمام لوازم بهداشتی که در تمام هتل ها به چشم می خورد از وسایل اضافه مانند انواع ادکلن وعطر، کیف وساک مسافرتی، حوله پالتویی ولوازم های باارزشی که جزء ملزومات هر گردشگرومسافری هست قرار داده اند نا گفته نماند زمین گلف هم برای این هتل در نظر گرفته اند که هتل فلامینگو را متمایز کرده است از دیگر مشخصه ی ای هتل جالب کارمندان وکارکنان آن است که بسیار شیک وتمیز ومودب است.رستوران تمیز وارام و بارنگ بندی منحصر به فرد در هتل کوالالامپوربه گردشگران بیشتر کمک کرده تا از فضای ارامش بخش آن لذت کافی راببرند .

ناگفته نماند خوراک مرغ  این هتل ۳ ستاره با طعم مخصوص ، از ویژگی رستوران هتل است که در هیچ کجای دنیا نظیر آن را درست  پیدا نمی شود .در کنار دریاچه مناظر زیبا وآرام باخوردن صبحانه ای دلچسب آرامش را به خودتان هدیه بدهید. این دریاچه به دور از هر سروصدا  ودود ماشین انجا را محل ارامش کرده است.ایستگاه اتوبوس نزدیک هتل است وبا دو رینگیت می توان به برج دو قلو ها رفت وبا توجه به قیمت سرویس بسیار عالی دارد.

پذیرش شبانه روزی در هتل امکان پذیر است همچنین هتل دارای گاوصندوق جهت نگهداری پول و مدارک با ارزشتان  است .انبار بار ونگهداری از چمدان های مسافران وتحویل سریع وبه موقع  هتل فلامینگو را متمایز کرده است خدمات خانه داری وخشک شویی لباسشویی واتو کشی از مزایای هتل کوالالامپور است.امکان سالن برای جلسه ،ضیافت ،ومهمانی در هتل فلامینگو فراهم است همچنین آرایشگاه وفروشگاههای هدایا وسوغات در هتل فلامینگو وجود دارد .

مطالب مرتبط