هتل ساحلی گلدن بای لارناکا در قبرس

هتل ساحلی گلدن بای یکی از هتل های ۵ ستاره و مشهور در قبرس است که در شهر معروف لارناکا واقع است.  هتل ساحلی گلدن بای دارای امکانات عالی است که توریست ها می توانند از آن در مدت زمان اقامت خود بهره مند شوند.

هر اتاق در این هتل از تراس اختصاصی رو به دریا، امکانات رفاهی نظیر تلویزیون با گیرنده ماهواره، پلی استیشن سونی، لوازم دم کردن چای و قهوه و مینی بار برخورداند. اگر از سوئیت های هتل گلدن بای استفاده کنید از تخت های آفتاب گیری مخصوص در کنار ساحل نیز بهره مند خواهید بود. هتل گلدن بای یکی از بهترین هتل های قبرس است.

هتل گلدن دارای ۴ رستوران و سه تریا است که می توانید وعده های غذایی و عصرانه های خود را در آن جا میل کنید. دیدار از خلیج بسیار لذت بخش است خصوصا اگر تمایل به گشت و گذار در باغ های سر سبز اطراف هم داشته باشید و از دیدار گل های رنگارنگ و درختان زیبای نخل در کنار دیدار از دریا، بهره ببرید.

از دیگر امکانات رفاهی در دسترس عموم توریست ها می توان به استخرهای متعدد روباز و سرپوشیده ، ورزشگاه، مرکز سلامت با ماساژ، سونا، اتاق بخار اشاره کرد. سالن زیبایی و آرایش نیز در مکان مناسبی از هتل در اختیار بانوان و آقایان است.

بچه ها نیز می توانند در زمین بازی مخصوص خود، به همراه ورزش های آبی لحظات شادی داشته باشند. سرویس نگهداری از کودک نیز در هتل برقرار است. هتل گلدن بای ده کیلومتر تا شهر لارناکا و تا فرودگاه فاصله دارد.

هتل دارای رستوران های روبه دریا، سالن جشن اختصاصی، اتاق سمینار و اتاق جلسه نیز می باشد. استخر روباز هتل تجربه ی خوبی به توریست ها برای آب تنی در کنار دریا می دهد

مطالب مرتبط