هتل نور، ایروان- ارمنستان

ارمنستان با نام رسمی جمهوری ارمنستان کشوری در قفقاز جنوبی است که پایتخت آن شهر ایروان می باشد. ارمنستان در قفقاز جنوبی (ماورای قفقاز) در میان دریای سیاه و دریای خزر قرار دارد که مرز میان آسیا و اروپا محسوب می‌شود. همسایگان ارمنستان در غرب ترکیه، در شمال گرجستان، در شرق جمهوری آذربایجان، و در جنوب ایران و جمهوری خودگردان نخجوان (جزئی از جمهوری آذربایجان) می‌باشند.

این کشور یکی از زیبا ترین کشورهای حوزه دریای خزر می باشد اگر قصد سفر به  ارمنستان را دارید می توانید میهمان یکی از هتل های ارمنستان در شهر ایروان باشید . در این مطلب قصد داریم به معرفی هتل ۳ ستاره نور در شهر ایروان ارمنستان بپردازیم با ما همراه باشید.

هتل نور در نزدیکی مرکز خرید دالما و سالن هامالیر واقع در خیابان لنینگرادیان قرار دارد. تاسیس این هتل به سال ۲۰۱۲ باز می گردد. فاصله این هتل تا میدان جمهوری که مرکز شهر ایروان است تنها ۵ کیلومتر می باشد. هتل نور با توجه به امکانات رفاهی مناسبی که ارائه می دهد در دسته هتب های با کیفیت اما ارزان قیمت ارمنستان قرار می گیرد.

این هتل سه ستاره در بخش غربی ایروان واقع شده است و با ایستگاه اتوبوس به اندازه ۵ دقیقه پیاده روی از هتل فاصله دارد و به وسیله این اتوبوس ها به راحتی می توان به مرکز شهر رفت.

ایستگاه مرکزی قطار ایروان ۶ کیلومتر با هتل نور فاصله دارد و فاصله فرودگاه بین المللی ایروان تا هتل نور ۱۲ کیلومتر می باشد.

اتاق های هتل نور ارمنستان مجهز به تهویه کننده هوا هستند و دارای طراحی روشن با رنگهای گرم و دکوری کلاسیک می باشد . تمامی اتاق ها دارای تلویزیون ، یخچال و حمام اختصاصیست . صبحانه روزانه در این هتل سرو می شود . اینترنت Wi-Fi در این هتل رایگان است و خدمات هتل ۲۴ ساعته می باشد .از دیگر امکانات هتل نور ارمنستان میتوان به رستوران ، کافه و مینی بار اشاره نمود.

آدرس هتل نور ارمنستان : ایروان – خیابان لنینگرادیان ۲۳/۱۱

تلفن هتل نور ارمنستان : ۳۷۴۱۰۳۹۲۱۲۳

مطالب مرتبط