هتل ریکسوز لارس آنتالیا

هتل پنج ستاره ریکسوز لارس آنتالیا یکی از هتل های لوس آنتالیا می باشد که با وجود استخر بزرگ رو باز بزرگ در هتل توانسته جذب توریست و گردشگر را به این هتل بیشتر و مهمانان زیادی برای سفر به آنتالیا هتل ریکسوز را انتخاب کنند.

هتل بزرگ Rixos واقع در شهر لارا و در نزدیک به ساحله ماسه ای و فاصله ی آن تا فرودگاه تقریبا ۵ کیلومتری تا شهر لارا می باشد و هتل ریکسوز تا مراکز خرید شهر هم فاصله کمتر از ۱ کیلومتری دارد,این هتل زیبا و لوکس مناسب برای استراحت و تفریح می باشد که با وجود امکانات زیاد و تفریحی خوب و مناسب می توان برای سفر به آنتالیا و اقامت در این هتل مسافرت خوب و خوشی را تجربه کنید.

اتاق های هتل Rixos آنتالیا هم رو به دریا و رو به باغ می باشند و شما می توانید با زیباترین فضا و ارامش خاص به استراحت بپردازید ,امکانات این هتل ۵ ستاره بدون کم و نقص می باشد تمام امکانات در اتاق برای شما فراهم می باشد از قبیل:اینترنت رایگان در اتاق, و امکانات و سرویس بهداشتی های تمییز و بهداشتی و تخت های نو و شیک …تا شما بتوانید به راحتی استراحت کنید.

اگر شما به قصد جلسه کاری یا ثبت قرار داد به آنتالیا می روید می توانید این هتل را انتخاب کنید ,زیرا فضای هتل آرام و امنیت خوب در هتل و همچنین سالن جلسات هتل هم می توان از قبل هماهنگ کرد برای حضور مهمانان شما و حتی شما می توانید لباس های خود را به خشک شویی بدهید تا آنها را شستشو دهد و اتو کشیده تحویل بگیرید.

رستوران هتل Rixos یکی بهترین هتل ها می باشد که ۲۴ ساعته با غذاهای بین المللی آماده پذیرایی برای مهمانان می باشد و همچنین کافی شاپ هتل هم نوشیدنی های زیادی دارد که شما می توانید از آنها میل کنید.

وجود استخر رو باز و بزرگ این هتل که معروفیت این هتل را بیشتر کرده است و وجود کلاس غواصی و زمین تنیس ,باشگاه بدنسازی,استخر آب گرم ….هم از تفریحات عمومی هتل می باشد که شما می توانید برای تفریح و شنا در استخر با برنامه ریزی که دارید از این تفریح هات بهره ببرید.

 

مطالب مرتبط