هتل هیل ساید سو آنتالیا

یکی دیگر از هتل های پنج ستاره آنتالیا که بسیار شیک و زیبا می باشد هتل هیل ساید سو می باشد.این هتل در ساحل کنیالتی قرار دارد و بسیار چشم انداز مناسبی دارد .هتل پنج ستاره با بیشترین امکانات رفاهی برای مهمانان هتل و توریست های که قصد اقامت در آنتالیا دارند .

فاصله این هتل تا مرکز شهر کمتر از  ۱٫۵ کیلومتر و همچنین فاصله هتل تا فرودگاه هم اگر با ماشین سواری بروید ۱۵ دقیقه زمان میبرد.اگر بخواهیم معرفی بیشتر یا آدرس این هتل آنتالیا را بدهیم اینگونه معرفی کنیم که این هتل در نزدیکی پارک ساحلی کونیالتی که در سال ۲۰۰۹ بازسازی شده است.

وجود ۲۹۰ اتاق لوکس در هتل که بالکن اختصاصی برای هر اتاق و همچنین اینترنت پر سرعت در اتاق و مبل و تخت خواب های شیک و نو که هر چند مدت ی بار این سرویس های خواب تعویض می شود,اتاق ها مجهز به نور و دکوراسیون شیک و پیشرفته می باشد که مهمانان احساس آرامش داشته باشند و بتوانند به راحتی استراحت کنند.اتاق های دیگر هتل مانند ,اتاق برای مهمانان که ماه عسل در این هتل انتخاب میکنند و همچنین اتاق ویژه برای معلولین هم در هتل وجود دارد.

وجود ۶ رستوران در هتل هیل ساید سو آنتالیا وهمچنین ۴ تریا که به مهمانان هتل خدمات می دهند بصورت بهترین شرایط ,غذاهای رستوران هم متنوع مدیترانه ای، ژاپنی و بین المللی می باشد و می توانید کنار استخر هم نوشیدنی هایی تهیه و میل کنید.

وجود سرگرمی و تفریحی های دیگر در هتل مانند:استخر سرباز و مرکز ماساژ,سالن گیم نت,پیست دوچرخه سواری,امکان برگزاری همایش,باشگاه بیلیارد,استخر مسقف,زمین تنیس,خدمات آرایشی…..سرگرمی های متنوع دیگر و همچنین خدمات خوبی که هتل برای مهمانان هتل در نظر گرفته است.

برای پذیرش در این هتل نگران نباشید زیرا در هتل هیل ساید سو انتالیا بصورت سریع و شبانه روزی انجام می گیرید.

آدرس : : Dumlupinar Bulvari Konyaalti Korulugu Yani,Konyaalti Beach,Antalya

شماره تماس هتل هیل ساید سو آنتالیا:٩٠٢۴٢٢۴٩٠٧٠٠

شماره فکس هتل هیل ساید سو آنتالیا:٩٠٢۴٢٢۴٩٠٧٢٧

مطالب مرتبط