هتل دلفین دیوا پرمیر آنتالیا

هتل دلفین دیوا آنتالیا هتلی پنج ستاره می باشد که در نزدیکی ساحل و داشتن ساحل اختصاصی یکی از هتل های خوب آنتالیا می باشد .این هتل که یکی از هتل های قدیمی آنتالیا می باشد(البته بنای آن نو ساز و شیک می باشد) در نزد گردشگران ایرانی و تورهای آنتالیا معروف می باشد و برای سفر به آنتالیا از این هتل برای اقامت انتخاب میکنند.

اتاق های هتل دلفین دیوا پرمیر آنتالیا بزرگ و شیک می باشد,اتاق ها دارای سیستم طهویه مطبوع ، محل نشیمن ، تلویزیون با گیرنده ماهواره و پنجره های بزرگ که رو به دریا نما دارد .سرویس بهداشتی و حمام های شیک و تمییز هتل هم مناسب می باشد که در حد هتل های پنج ستاره می باشد.

هتل دلفین انتالیا تا فرودگاه تقریبا با ماشین حدود ۲۰ دقیقه زمان و تا مرکز شهر آنتالیا هم ۱۵ کیلومتر فاصله دارد که شما می توانید به راحتی سفر کرده به هر نفاطه خاص آنتالیا تا سفر خوبی را داشته باشید.

تفریحات سرگرمی هتل مناسب می باشد از جمله سرگرمی های این هتل :ورزشهای بیلیارد، تنیس، بدنسازی، بولینگ، پینگ پنگ و باشگاه بدنسازی می باشد که شما در هتل بهترین امکانات را برای تفریح و استراحت فراهم کرده اند.

رستوران هتل دلفین دیوا پرمیز آنتالیا هم غذاهای خوشمزه ای مانند غذاهای ایتالیایی ، ژاپنی ،ترکی و مکزیکی را برای مهمانان هتل تداراک دیده است که با سلیقه و مزاج شما مناسب باشد.

پذیرش شبانه روزی می باشد.

آدرس هتل دلفین دیوا آنتالیا  : Lara Tourism Center,07113 Kundu

فکس: ٠٠٩٠٢۴٢٣۵٢٠٣۶٢

تماس:٠٠٩٠٢۴٢٣۵٢٠٣۵٢

 

 

مطالب مرتبط