هتل بایو خانلی پارک،آنکارا

هتل بایو خانلی پارک ، یک هتل ۳ ستاره است.

موقعیت مکانی هتل:

شما با ماندن در هتل بایو خانلی در شهر آنکارا،در یکی از لوکس ترین مکان های آنکارا واقع شده اید.این هتل در کنار خانه تاریخی سفیک بورسالی و مسجد کوکاتپ قرار دارد.

این هتل دوست داشتنی جزو خانواده برج اتاکوله و پارک بوتانیک به شمار می آید.

اتاق های هتل بایو خانلی پارک :

این هتل دارای ۱۲۱ اتاق است که میتواند شمارا به آرامشی همچون در خانه بودن را برساند.در اتاق های هتل یک تلوزیون ال سی دی و همراه با مینی بار های رایگان قرار دارد.همچنین در اتاق ها اینترنت پر سرعت نیز وجود دارد که به دو صورت کابلی و وایرلس (وای فای) موجود است. یک ماهواره نیز موجود است تا شما بتوانید برنامه دلخواهتان را ببینید و سرگرم بشوید.در اتاق های شما سرویس بهداشتی های شخصی وجود دارد که شامل دستشویی و حمام میشود.در حمام اتاقتان یک مو خشک کن نیز وجود دارد.

در کنار تخت خواب شما یک تلفن با خط مستقیم، و چندین روزنامه و مجله جات نیز موجود هست تا شمارا سرگرم به مطالعه کند.

امکانات رفاهی هتل بایو خانلی پارک :

این هتل دارای کلاب ها و ماساژور های مختلفی از جمله هلث کلاب(کلاب سلامتی)،سرویس ماساژ دهی،استخر سرباز و سونا و جکوزی.شما میتوانید در این هتل به اینترنت وایرلس و کابلی متصل شوید و از ان لذت ببرید.در این هتل هم میتوانند از بچه های شما مراقبت کنند و شما بروید و به کارتان برسید.

سرویس غذا خوری هتل بایو خانلی پارک :

در این هتل یک رستوران وجود دارد که در آن تازه ترین میوه ها و غذاها از جمله ماهی وجود دارد.همچنین در این رستوران میتوانید بروید و نوشیدنی موردعلاقه خود را سفارش دهید.یا اینکه میتوانید غذا را سفارش داده و در اتاقتان میل کنید.

بیزینس سنتر:

اینترنت پر سرعت وای فای،جدیدترین مجله ها و روزنامه ها،سرویس خشک شویی و لباس شویی.آیا در انکارا برنامه ای دارید؟این هتل به مساحت های زیادی اتاق کنفرانس و میتینگ روم دارد.

اتاق کنفرانس سرویس غذاخوری هتل سرویس غذاخوری هتل نمای بیرونی هتل استخر سرباز هتل استخر سرباز اتاق های هتل اتاق های هتل سرویس بهداشتی اتاق های هتل

_________

همچنین شما میتوانید با مراجعه به این صفحه از “بیشتر” هتل های آنکارا دیدن فرمایید.

مطالب مرتبط