هتل بیل کنت آنکارا،ترکیه

هتل و کنفرانس سرای بیل کنت در آنکارا،کشور ترکیه واقع شده است.این هتل،یک هتل پنج ستاره است که در آن امکاناتی لوکس و زیبا و مدرن موجود است.

موقعیت مکانی هتل:

شما با ماندن در هتل بیل کنت که هم هتل هست و هم سالن کنفراس را داراست در قلب آنکارا واقع شده اید.در کنار این هتل،استادیوم بیل کنت و موزه آلتین کوسک واقع شده است.این هتل ۵ ستاره با امکاناتی لوکس و در کنارش یک دانشگاه وجود دارد که اسم ان هم،هم اسم هتل است،دانشگاه بیل کنت که مربوط به حوزه تکنولوژی و فناوری است.

اتاق های هتل بیل کنت:

شما با ماندن در این هتل احساس (راحتی)در خانه بودن را میکنید.این هتل با داشتن ۲۳۵ اتاق مجزا و پیشرفته با امکانات مینی بار رایگان و دی وی دی پلیر را داراست.در هر کدام از اتاق ها یک تلوزیون ۲۶ اینچ پلاسما و ماهواره وجود دارد تا شما بتوانید برنامه مورد دلخواه خود راببینید و سرگرم شوید.در اتاق های شما اینترنت وای فای موجود است و تا اتاقتان انتن دهی دارد.در اتاق شما یک سرویس بهداشتی و سرویس حمام وجود دارد،که در حمام وسیله مو خشک کن هم هست!.در کنار تخت شما یک تلفن با خط مستقیم نیز وجود دارد و همچنین روزنامه و مجله های متفاوت!.

امکانات تفریحی هتل بیل کنت آنکارا:

شما میتوانید با چنین امکاناتی فول ریلکس شوید و لذت ببرید.امکاناتی همچون سرویس ماساژ دهی رایگان!،کلاب سلامتی،استخر سرباز،استخر سر بسته.در تمامی نقاط هتل شما میتوانید به اینترنت وای فای(وایرلس)وصل شوید.همچنین در هتل نیز میتوانید بچه های کوچک خانواده را به ان ها بسپارید تا از ان ها مراقبت کنند. و یک گیفت شاپ هم در ان وجود دارد تا برای عزیزانتان هدیه بگیرید.

سرویس غذاخوری هتل:

در هتل یک رستوران وجود دارد که ۲۴ ساعت و ۷ روز هفته باز است.شما میتوانید در این رستوران غذا یا نوشیدنی مورد علاقه خود را سفارش دهید و از ان در آنکارا ۹۵ لذت ببرید.

برگذاری مراسم(عروسی یا ….) نمای دور هتل نمای کلی هتل +استخر سرویس غذاخوری سرویس غذاخوری اتاق نشیمن استخر سر بسته سرویس بهداشتی هتل اتاق های هتل اتاق های هتل سرویس بهداشتی هتل اتاق های هتل

_______________________________

همچنین شما میتوانید با مراجعه به این صفحه هتل های بیشتری از آنکارا را ببینید.

 

مطالب مرتبط