هتل واینگاینیم ولی ریزورت گوا

هتل واینگاینیم ولی ریزورت از جمله هتل های معروف و۵ ستاره گوا در هند می باشد.هتل واینگاینیم از موقعیت جغرافیایی بسیار عالی برخوردار می باشد .

هتل واینگاینیم ولی ، دارای ۵۳ اتاق است که با طراحی شیک و مدرن، پذیرای میهمانان و گردشگران می باشد،اتاق ها همگی در اندازه های مختلف ومتنوع  از امکانات کامل ولوکس برخوردار می باشند. تمامی اتاق ها دارای حمام ، سیستم تهویه هوا، سشوار، تلویزیون، تلفن،بالکن، گاوصندوق ، اتاق و امکانات برای معلولین ، مینی بار و روم سرویس۲۴ ساعته می باشد. میهمانان هتل واینگاینیم ولی می توانند در این اتاق های مجهز و تمیز به دور از هر گونه مزاحمتی به استراحت بپردازند.

این هتل ۵ ستاره با میهمان نوازی خود پذیرای میهمانان در محیطی مجلل و مدرن می باشد. مرکز آب گرم هتل، خدمات ماساژ درمانی را به همراه جکوزی و سونا به میهمانان ارائه می دهد.ارائه خدمات نگهداری از اطفال و وجود زمین بازی مخصوص کودکان، سفر شما و دلبندانتان را به روزهای به یاد ماندنی تبدیل خواهد کرد.

اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.يک صرافي نيزجهت تهیه ارز در هتل وجود دارد. در صورتی که می خواهید در هتل مراسم یا جلسه ای داشته باشید کافی است با مسولان هتل هماهنگ کنید.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.میهمانان می توانند در باغ هتل واینگاینیم ولی ریزورت استراحت کنند. شما نيز مي توانيد از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد.

مطالب مرتبط