هتل سانتیاگو گوا

هتل سانتیاگو ، در امتداد ساحل Calangute و در شهر Baga قرار گرفته است. هتل از موقعیتی مرکزی نسبت به بازارهای شبانه و بارها برخوردار است. هتل سانتیاگو ۴۵ کیلومتر تا فرودگاه Dabolim فاصله دارد. هتل سانتیاگو گوا دارای اتاق های ۱ تخته ،۲ تخته و استاندارد می باشد.اتاقهای بزرگ هتل دارای بالکن اختصاصی و نشیمن فضای باز بوده و به تلویزیون با گیرنده ماهواره، یخچال، چای و قهوه ساز مجهز می باشند. رستوران Las Masalas، انواع خوراکهای قاره ای، مدیترانه ای و هندی را در وعده شام سرو می کند. رستوران سنتی Thai Bazaar، با سرو خوراکهای اصیل تایلندی از میهمانان پذیرایی می کند. سالن بار بام نیز به میهمانان نوشیدنی ارائه می دهد.

هتل سانتیاگو گوا

هتل در گوا هندوستان

اگر در تور گوآ هتل سانتیاگو  را انتاب میکنیدبدانید از امکانات این هتل ۳ ستاره می توان به استخر بزرگ روباز، رستورانهای متعدد و پارکینگ رایگان اشاره کرد. میهمانان میتوانند در کنار استخر روباز هتل و در زیر آفتاب به استراحت پرداخته و یا از وقت گذراندن در سالن زیبایی لذت ببرند. علاوه بر این، پذیرش هتل شبانه روزی بوده و یک هدیه سرا نیز در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

در هتل سانتیاگو یک صرافی نیز وجود دارد که گردشگران و توریستان به راحتی می توانند تبدیل ارز انجام دهند. مهمانانی که مایل به رانندگی هستند می توانند از اجاره اتومبیل در هتل استفاده کنند.

مطالب مرتبط