خانه / راهنمای تور نمایشگاهی / آنتالیا میزبان نمایشگاه اکسپو ۲۰۱۶

آنتالیا میزبان نمایشگاه اکسپو ۲۰۱۶

آنتالیا باری دیگر به طور ویژه در فواصل ماه های آوریل و اکتبر، پذیرای گردشگرانی است که به مقوله کودکان و نسل ها بسیار اهمیت می دهند. نمایشگاه جهانی اکسپو ۲۰۱۶ با هدف شعار زندگی امسال در آنتالیا برگزار خواهد شد. این نمایشگاه دارای ۱۱۲ هکتار مساحت می باشد که در طول ۶ ماه، توسط ۳۰ سازمان بین المللی و توسط ۱۰۰ کشور مدیریت خواهد شد.

EXPO-2016-ANTALYA-728x364

گفته شده که در طول این نمایشگاه حداقل ۸ میلیون گردشگر از آن دیدار کنند. در ضمن این نمایشگاه جلسات، همایش ها و سمینارهایی با موضوعات مرتبط با موضوع نمایشگاه برگزار خواهد شد که در حوزه فرهنگی نظر فرهنگ دوستان را به خود جلب خواهد کرد.

02_EXPO_KULESI_0005(1)

گیاه شناسی و اهمیت به مقوله گیاه شناسی به کشور ترکیه و کشورهای همسایه کمک می کند که بتوانند در این زمینه رشد زیادی داشته باشند و به توسعه های چشم گیری دست یابند. با توجه به میزان ۸ میلیونی بازدید هایی که پیش بینی شده گفته می شود که ۲ میلیون از این بازدید کننده ها خارجی باشند که از این میزان ۶ تریلیون ارزش به آنتالیا وارد خواهد شد.

antalya-expo

از آنجا که آنتالیا یکی از شهرهای تاریخی و سرشار از جاذبه های گردشگری است به نظر می رسد انتخاب بجای آن به عنوان محل برگزاری نمایشگاه فرصتی ایجاد کرده که مردم بتوانند از فرصت های دیدنی این شهر نیز بهره مند شوند.

expo2016_masakotlar

در طی این نمایشگاه کافیست با بهره مندی از تور آنتالیا هم این شهر را زیارت کنید و هم از نمایشگاه بهره مند شوید. نمایشگاه اکسپو هر سال یکبار برگزار می شود که ازمیر برای سال ۲۰۲۰ و این پدیده برنامه های جدیدی خواهد داشت.

expo-2016-cumhurbaskani-erdogan-tarafindan-acilacak

توریست هایی که قصد دارند در ماه مبارک رمضان به این سفر بروند باید بدانند که در ضمن نمایشگاه اکسپو،  برنامه های ویژه ماه مبارک رمضان برای مسلمانان در نظر گرفته شده که در کنار موسیقی و کارگاه های آموزشی و تئاتر و غیره سفر پر باری برای شما به ارمغان خواهد آورد.

امتیاز شما
[Total: 5 Average: 3.6]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ سوال زیر را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.