تور نمایشگاه ساختمان دبی

تور نمایشگاه ساختمان دبی

نمایشگاه Big5 در دبی امارات متحده عربی که در زمینه ساخت و ساز ساختمان در نوامبر سال ۲۰۱۵ میلادی برگزار می شود بزرگترین نمایشگاه ساختمان در خاورمیانه است که که با بیش از ۲۷۴۷ غرفه دار از ۵۸ کشور، ۷۴،۳۸۵ شرکت کننده از ۱۲۴ کشور، با ۱۴۸ برنامه های آموزشی رایگان و با ۷ محصول می باشد. هزینه ثبت نام در این نمایشگاه ۱۰۰ درهم است که این ثبت نام در مرکز تجارت جهانی دبی انجام می شود. این نمایشگاه به دلیل حضور شرکت کننده های معتبر و وجود سمینار ها و کارگاه های آموزشی متعدد از اهمیت فراوانی برای افراد این عرصه برخوردار است. عموم شرکت کنندگانی که در این نمایشگاه حضور دارند عبارت اند از ساختمان و ساخت و ساز، صنعت آب و محیط زیست، هوا و تهویه و تبرید، تمیز کردن و نگهداری، مواد و محصولات شیشه ای و فلزی، حمام و سرامیک، سنگ مرمر و ماشین آلات مربوطه. قیمت تور دبی را در قسمت تورهای مسافرتی ببینید .

بخش های مختلف تور نمایشگاه ساختمان دبی برای شاخه های گوناگون صنعت ساختمانی در نظر گرفته شده است که در زیر به توضیح مختصری پیرامون آن می پردازیم.

صنایع پوششی چسب و دزدگیر

دراین بخش صنایع پایه و وابسته به صنایع پوششی معرفی می گردند.

ساخت و ساز عمومی

دراین بخش تکنولوژی های جدید ساخت و ساز معرفی می شود که ماشین آلات سنگین ساختمانی تا ابزار های ریزه کاری را در بر می گیرد.

گرمایش ، سرمایش ، تهویه مطبوع

سالن های ۲ و ۳ این نمایشگاه به طور اختصاصی به صنایع گرمایشی، هواساز، خنک کننده و تهویه تعلق دارد.

آشپزخانه و حمام

این بخش به معرفی محصولات شرکت های معتبر ساختمانی برای قسمت های داخلی ساختمان می پردازد.

سنگ مرمر و سرامیک

این بخش به معرفی صنایع مربوط به سنگ و سرامیک که در نمای داخلی و خارجی ساختمان از آن ها استفاده می شود، می پردازد که در سالن های Maktoum وRashid برگزار می گردد.

استیل

این بخش به معرفی صنایع استیل و لوازمی که با آن ساخته می شود، می پردازد که در سالن Saeed قرار دارد.

تکنولوژی های آب

سالن های ۴ و Al Multaqa Ballroom این نمایشگاه به مباحث مربوط به اهمیت آب و تکنولوژی های جدید آن درصنایع ساختمان می پردازند.

در، پنجره و روکش ها

با توجه به اهمیتی که بکاربردن در ها و پنجره های عایق صوت و رطوبت و دما در ساختمان های جدید این بخش به معرفی جدید ترین تکنولوژی ها در این حوزه می پردازد.

وب سایت http://www.thebig5.ae مربوط به این نمایشگاه است و جدید ترین اخبار آن در این وب سایت به روز رسانی می شود.

 

مطالب مرتبط