سوغاتی های دبی

سوغاتی های زیادی در دبی وجود دارد که شما می توانید برای خود و دوستانتان بخرید,یکی از آنها که بسیار پر فروش می باشد , آهن‌ربای یخچال و جعبه‌های چوبی و عتیقه ازدواج است.این سوغاتی ها بیشتر از هند و پاکستان به دبی می آورند و در مجتمع خرید دبی از این مغازه ها برای فروش وجود دارد که اگر از فروشنده تخفیف بخواهید حتما برای شما تخفیف هم می دهند .

هدیه های اصلی این فروشگاه ها کنده کاری رو چوب می باشد که در اشکال مختلف اسباب‌بازی‌های دوست‌داشتنی مانند ,شتر و همچنین کنده‌کاری روی استخوان شتر است.یا ساعت های زیبا که قیمت آن ها تنها ۱۰ درهم می باشد از اصلی ترین اجناس این فروشگاه ها می باشد.

سوغاتی دبی

یکی دیگر از سوغاتی های خاص دبی ,ظرف‌های قهوه  می باشد. این ظرف ها سمبل میهمان‌نوازی عرب‌ها به شمار می رود.این ظرف ها قیمت های مختلفی دارد ,اینگونه که قیمت آن ها در حدود ۱۰۰ درهم برای مارک های معروف می باشد یا همچنین هزاران درهم برای یک عتیقه اصل است.

یکی از سنبل های معروف در دبی کالاهای چوبی این شهر می باشد.همچنین دیگر سوغاتی دبی جعبه‌های زیورآلات که بصورت کنده کاری روی برنج می باشد و در طرح بسیار عالی که قیمت های متفاوتی دارند که بستگی به طرح ان ها دارد و از ۱۰ درهم به بالا شروع می شود.اما پشمینه ها که در تمام خیابان های و مراکز خرید دبی وجود دارد هم از سوغاتی های دبی به شمار می رود .قیمت این پشیمنه ها بستگی به جنس آن دارد که ترکیب نخ و ابریشم بوده و قیمت آن ها تقریبا از ۵۰ درهم به بالا شروع می‌شود.

معروف ترین جاذبه های گردشگری دبی که خانم ها بیشتر انتخاب دارند از آن,طلا دبی می باشد.یکی از گران‌بها ترین سوغاتی‌های دبی طلا می باشد.بازار جواهرات دبی همیشه بخشی از برنامه‌ سفر گردشگران می باشد.

یکی دیگر از سوغاتی های دبی که بسیار متنوع و طعم های متفاوتی دارد,قهوه دبی می باشد.شما می توانید برای خرید قهوه در دبی به موزه‌ی قهوه بروید و آن ها را بچشید و بهترین ان ها را برای خود خرید کنید.

اطلاعات گردشگری و شهرها و کشورها و هتل ها

یکی دیگر از سوغاتی های سنتی دبی ,پارچه می باشد که از جنس‌هایی همچون ابریشم، کتان می باشد که در انواع طرح و رنگ برای فروش وجود دارد.

مطالب مرتبط