دانستنی هایی در مورد تور دبی

یکی از کشورهای لوکس برای تفریح و گردشگری دبی می باشد,ما در این مقاله قصد داریم نکته های مهم در مورد سفر به دبی برای شما بیان کنیم.یکی از نکته های مهم برای سفر به دبی آب و هوای مناسب دبی می باشد.

آب و هوای دبی تقریبا از ابان ماه به بعد خوب است که می توانید برای تور انتخاب کنید.یعنی اگر قصد دارید آب و هوای دبی را بسنجید می توانید بین ابان تا اسفند انتخاب کنید.شما می توانید با اطلاعات لازم یک سفر خوب در دبی داشته باشید و بعد از رسیدن به دبی دیگر دغدغه ای نخواهید داشت که کدام هتل بهتر است یا آب و هوای گرم دبی شما را اذیت کند .

اگر اطلاعات لازم را مطالعه کنید می توانید بهترین هتل را با شرایط خود انتخاب کنید و همچنین منطقه های تفریحی و گردشگری و مراکز خرید را از قبل برای خود در نزدیک ترین فرصت بعد از انتخاب هتل تعیین کنید.

یکی از نکته های مهم برای تهیه بلیط دبی ,انتخاب تور دبی است.به این منظور که کشور امارات در اثر تخلف جریمه های سنگینی دارد,پس انتخاب تور معتبر را اولیت اول برای سفر به دبی شما باشد.

اگر قصد دارید که با پرواز به دبی بروید می توانید ,پرواز مناسب را انتخاب کنید و یا اینکه قصد دارید با کشتی از بندرعباس یا بندرلنگه هم می توانید به دبی بروید .کشتی های مسافربری تندرو هم از بنادر لنگه و بندرعباس به دبی می روند که در طول هفته به دبی وجود دارد.

یکی از تخلف ها در دبی که شما باید بدانید این است که خوردن و آشامیدن در ایستگاه های اتوبوس، مترو برای نفر جریمه دارد و یا اگر در مکان های عمومی دبی مشروبات الکلی مصرف کنید کاری بسیار ناپسندیده انجام داده اید,البته مصرف مشروبات الکلی در خیابان ها آزاد بوده ولی در شهر دبی این عمل مناسب نیست.

یکی دیگر از عمل های ناپسند در دبی که منجر به جریمه کردن اشخاص می شود ,عکس گرفتن از صحنه های تصادف و نزاع، ورود به حریم شخصی گردشگران دبی می باشد که این مورد ها را حتما در تور دبی رعایت کنید.

از موارد دیگر انتخاب هتل می باشد که بستگی به خود شخص دارد.به این منظور که شما به چه قصدی به دبی سفر کرده اید,اگر قصد خرید از دبی دارید باید هتل های نزدیک به بازار انتخاب کنید و اگر قصد تفریح و گردش هم دارید می توانید یک هتل چند ستاره بسیار خوب در دبی را انتخاب کنید که برای استراحت ساعت خوبی را داشته باشید.

مطالب مرتبط

3 دیدگاه‌

 1. آرش گفت:

  ممنون از سایت خوبتون عالی بود

 2. علی گفت:

  سلام
  سایت خیلی خوب و حاوی مطالب مفید میباشد .
  تشکر

 3. آرش گفت:

  ممنون عالی بود