بهترین رستوران های گیاهی دبی

زمانی که شما به دبی سفر کردید در خیابان های این شهر رستوران های شیک و بسیار لوکس مینبید.اگر شما مشتاق غذاهای گیاهی هستید ما در این مقاله از سایت گردشگرها برای شما بهترین رستوران های گیاهی دبی معرفی میکنیم ,امیدواریم لذیذترین غذاهای گیاهی را که با بهترین و تازه‌ترین مواد اولیه تهیه می‌شوند را میل کنید.

رستوران Rasoi Ghar

تخصص این رستوران برای تهیه غذا برگرفته از غذاهای گیاهی از منطقه‌ی غربی هند به نام Gujarat و راجستان می باشد که رستورانی بسیار شیک و مدرک اما سنتی که غذاهایی با عطر و طعم خانگی و مهمان‌نوازی هندی را می‌توانید در این رستوران تجربه کنید.

منوی متفاوتی دارد این رستوران در طول هفته که تا الان این منوی غذایی را تست نکرده اید از جمله:دامپیلنگ آرد نخودچی با سس تند یا انواع ماست طعم‌دار.

رستوران ۷۷ Veggie Boutique

این رستوران گیاهی دبی افرادی بیشتر استقبال می کنند که قصد کاهش وزن دارند.بهترین غذاهای گیاهی را با کمی روغن زیتون در این رستوران برای مهمانان طبخ می کنند که جز بهترین رستوران های دبی شناخته شده است.

رستوران Quattro

اگر به دنبال رستوران ترکیبی هستید ما برای شما رستوران Quattro پیشنهاد می دهیم ,این رستوران رژیم غذایی گیاهی با غذاهای ایتالیایی و مکزیکی دارد که برای تهیه‌ی غذاها از سبک‌های مختلف آشپزی، استفاده می‌شود و در تهیه‌ی آن‌ها خلاقیت و ابتکارات خاصی نهفته است.

یک نکته جالب از مشتریان این رستوران این است که گوشت خواران هم از این رستوران استقبال می کنند.

کافه رستوران Wild And The Moon

 

کافه رستوران Wild And The Moon در یکی از بهترین مکان های دبی ,یعنی در قلب منطقه‌ی هنری دبی خیابان السرکال واقع شده است که دارای غذاهایی باکیفیت، لذیذ، مغذی و سالم است.

منوی این کافه رستوران عبارتند از سالادهای متنوع و خلاقانه و دسرهای لذیذ و همچنین انواع آب‌میوه‌های طبیعی و با دکوراسیون بسیار زیبا کافه می توانید نوشیدنی ها را میل کنید.

رستوران Govinda’s

این رستوران دارای منوی غذایی هندی ,چینی و ایتالیایی است که برای افرادی مناسب می باشد که رژیم گیاه‌خواری و سایر رژیم‌های غذای سالم ماننده غذاهای کم‌کالری، سرشار از پروتئین، وگان، بدون گلوتن و حتی بدون روغن نیز در منو دیده می‌شود.

رستوران Tidjoori

غذاهای بسیار لذیذ گیاهی دبی که بسیار متفاوت می باشد را می توانید در رستوران رستوران Tidjoori میل کنید.شما می توانید در این رستوران برگرهای گیاهی، پیتزا و کیک‌های شکلاتی در فضایی بسیار عالی که دکوراسیون آن از فضای سبز زیبا و وسایلی تهیه شده از چوب طراحی شده است ,لذت ببرید.

رستوران Rangoli

اگر به دنبال رستوران ارزان گیاهی هستید ,رستوران Rangoli بروید.این رستوران هندی قیمت های آن نسبت به رستوران های دیگر کمی ارزان تر می باشد.غذاهای این رستوران حجم زیاد و با قیمت ارزان تر می توانید میل کنید.

رستوران Omnia Gourmet

رستوران Omnia Gourmet  دارای یک سر اشپز معروف در دبی می باشد که شناخته شده است.این رستوران معروف دبی دارای تم عثمانی و همچنین غذاهایی بسیار لذیذ که بر گرفته از خاورمیانه منویی متنوع از انواع غذاهای گیاهی و وگان دارد .

کافه رستوران Comptoir 102

این کافه رستوران با مالکیت سر اشپز فرانسوی می باشد که منویی از جمله آبمیوه‌های طبیعی و بدون شکر و اسموتی‌های بدون لبنیات است.دسرهای معروف این کافه رستوران پودینگ تخم شربتی با شیر بادام، آب نارگیل، خرما و بهار نارنج می باشد که بسیار معروف می باشد.

مطالب مرتبط