هتل تیم اسکوار دبی

هتل تیم اسکوار به صورت شبانه روزی وبا خدمات ویژه وامکانات استاندارد پذیرای شما مهمانان عزیز می باشد. این هتل دارای ۴۷ اتاق می باشد .اتاقها به سیستم تهویه مطبوع، گاوصندوق الکترونیکی، مجهز می باشند.

اتاقها پاک وتمیزمی باشند و بصورت شبانه روزی نظافت می شوند. خدمات خشکشویی ولباسشویی نیز در هتل تیم اسکوار موجود می باشد. ازدیگر خدمات این هتل می توان به مرکز تناسب اندام – مغازه ها – صندوق امانات – مطبوعات – انتقال فرودگاه – دربان و آسانسور اشاره کرد .

اتومبيل کرايه نيز بنا به درخواست ميهمانان، در اختيار آنان قرار خواهد گرفت. دسترسی به اینترنت بی سیم در محدوده های عمومی این هتل به گونه ‌ای تعبیه شده است که می توانید از آن به خوبی استفاده نمایید. از میان هتل های معروف دبی می توان به مواردی نظیر هتل ابن بتوته گیت و هتل هبتور گرند  اشاره کرد

هتل تیم اسکوار با توجه به امکانات در رده ی یک مسافرخانه یا هتل دو ستاره به حساب می آید، بنابراین نسبت به هزینه ها کیفیت مرغوبی دارد. ناگفته نماند یک صرافی نیز در هتل وجود دارد که اماده ارایه خدمات به شما مهمانان گرامی می باشد.

اوقات فراغت خود را نیز می توانید به خواندن روزنامه بپردازید و یا در فعالیت های باشگاه بدنسازی موجود در هتل شرکت کنید. در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.

کارکنان مهربان و با دقت هتل، بصورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما مهمانان عزیز می باشند. فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی حدود ۱۵ دقیقه با خودرو می باشد.

 

مطالب مرتبط