هتل سان اند سند دبی

هتل ۳ ستاره سان اند سند دبی ، در قلب منطقه تجاری شهر دوبی واقع و ۵ دقیقه پیاده تا برج ساعت فاصله دارد. ویکی ازهتل های مدرن دبی می باشد همچنین هتل مسکو و هتل دلمون از دیگر هتل های پرطرفدار این شهر به شمار می روند.

از امکانات هتل می توان به ، اتاق های شیک و مجهز به تلویزیون با گیرنده ماهواره اشاره کرد.بعضی ازاتاق های لوکس هتل ازسالن نشیمن بزرگ و مبلمان مدرن برخوردار می باشند. میهمانان عزیز مي توانند در سونا و جکوزی هتل، دمی را به آرامش سپری کرده و با استفاده از اطلاعات گردشگری ارائه شده هتل، گردش خود را در شهر برنامه ریزی کنند. رستوران هتل انواع غذاهای بومی و بین المللی را سرو می کند. تریا هتل نیز به سرو نوشیدنی و نوشابه می پردازد. پارکینگ رایگان در محوطه هتل موجود بوده و مسافرین می باید پیش از ورود، اقامت خود را رزرو کنند.این هتل ۱۰دقیقه با ماشین تا فرودگاه دبی فاصله دارد. و ترانسفر فرودگاه در اختیار مسافرین قراردارد.

 

این هتل ۳ ستاره دارای امکانات تفریحی نظیر کلوپ با DJ،و امکانات ورزشی مانند بیلیارد،مرکز بدنسازی، استخر سر پوشیده همچنین با ارائه خدماتی از جمله :آرایشگاه ،اتوکشی ،ترانسفر فرودگاه ،خانه داری،سرویس ایاب و ذهاب رایگان ،صرافی ،فکس و کپی ،لباسشویی ،مرکز تجارت وان آب داغ ،خدمات کفش و واکس ،خشکشویی،سرویس اتو شلوار، می باشد.

مطالب مرتبط