هتل سان اند سندس

هتل سه ستاره سان اند سندس دبی یکی از هتل های نزدیک به برج ساعت می باشد که با پیاده هم کمتر از ۵ دقیقه تا برج ساعت دبی فاصله دارد.این هتل دارای ۱۱۷ اتاق می باشد که اتاق های مدرن و شیک و میلمان و اتاق ویژه و بزرگ هم دارد که برای گردشگران و توریست ها مناسب می باشد.

امکانات این هتل سه ستاره مناسب می باشد ,میهمانان هتل سان اند سندس دبی می توانند استفاده از استخر سر پوشیده و  سونا و جکوزی هتل و همچنین ورزشگاه هتل استفاده کنند .

رستوران هتل سان اند سندس دبی هم دارای غذاهای مناسب و نوشیدنی های زیاد برای میل کردن دارا می باشد,از ویژگی های خوب رستوران سان اند ساندس غذاهای بومی دبی و امارات می باشد که شما می توانید در این رستوران میل کنید.

هتل سان اند ساندس محل هایی را برای سیگار کشیدن انتخاب کرده اند که درون اتاق ها میهمانان سیگار نکشند و همین علت باعث شده است اتاق ها از نظر بهداشتی خوب باشند و همچنین قیمت اجاره هم نسبتا مناسب می باشد که برای تورهای دبی از این هتل ها پذیرایی میکنند,وجود آرایشگاه – اتو کشی – ترانسفر فرودگاه – خانه داری – خدمات تورها – خدمات کفش و واکس – خشکشویی – سرویس اتو شلوار – سرویس ایاب و ذهاب رایگان هم از خدمات عمومی هتل می باشد.

پذیرش این هتل شبانه روزی می باشد و شما می توانید به راحتی در این هتل اتاق برای استراحت خود رزرو کنید.

آدرس هتل سان اند سندی دبی : Near Clock Tower, Deira, Dubai, United Arab Emirates

مطالب مرتبط