هتل سوفیتل دبی

یکی از هتل های ساحلی در منطقه جمیرای دبی هتل سوفیتل دبی است که از امکانات عالی برخوردار است. در این هتل می توانید با در اختیار داشتن اتاق های لوکس به همراه تخت های تمیز و راحت، تلویزیون تخت، امکانات داخلی و حمام با دوش اختصاصی و … از سفر خود لذت ببرید.

رستوران های هتل ارائه دهنده ی انواع غذا ها برای ذائقه های مختلف است. صرافی هتل مرکز امنی برای چنج کردن ارزهایتان به صورت پول رایج در دبی است. استخر هتل از نمونه استخر های روباز است اما سایر امکانات سلامتی مثل سونا و آب گرم نیز در اختیارتان قراردارد. آرایشگاهی که در هتل است می تواند شما را به آخرین متد های روز دنیا بیاراید. باشگاه بدن سازی هتل مکان مناسبی برای گذارن اوقات است. این هتل از بهترین هتل های دبی است اما توصیه می کنیم از هتل های هتل ۵ ستاره جمیرا بیچ و هتل لمریدین دیدن کنید

هتل در کمتر از ده دقیقه به صورت سواره شما را به مدیا سیتی و اینترنت سیتی شهر دوبی و منطقه آزاد Jebel Ali  نزدیک کرده است. در هتل یک پارکینگ اختصاصی رایگان قرار دارد. کل هتل به خلیج فارس اشراف دارد. اگر برای یک جلسه کاری به دبی می روید یا قصد برگزاری یک مراسم جشن دارید در این هتل می توانید سالن ضیافت و جلسه با بهترین امکانات در اختیار داشته باشبد. در نهایت باید از وجود خدمات بی نطیری مثل لباس شویی و اتوکشی در این هتل، بهره مند شده و از آن ها استفاده کنید.

مطالب مرتبط