هتل رز ریحان بای روتانا دبی

هتل ۴ ستاره رز ریحان بای روتانا ، بلندترین هتل در سرتاسر دنیا می باشد. هتل توسط ایستگاه های متعدد مترو، رستوران و کافه احاطه شده و اقامت راحت و ممتازی را به میهمانان ارائه می دهد. هتل با ۳۳۳ متر ارتفاع و ۷۲ طبقه، از اتاقها و سوئیت های بزرگ و مدرنی برخوردار بوده که هریک به تلویزیون LCD و چشم انداز خیره کننده شهر مجهز می باشند.این هتل در نزدیکی مرکز اداری واقع شده است.

از جمله خدمات دیگر این هتل می توان به خانه داری ،امکانات جلسه و ضیافت ، ترانسفر فرودگاه، لباسشویی ، خشکشویی ، صبحانه در اتاق ، اتو کشی ، صرافی ، خدمات کفش و واکس، خدمات تورها و فکس و کپی  اشاره کرد. از جمله هتل های معروف این شهر می توان هتل جواهر گاردن و هتل ۵ ستاره جمیرا بیچ دبی را نام برد.

 

میهمانان می توانند پیاده به بازار دوبی که بزرگترین بازار در دنیا به شمار می رود، دست یابند. نمایشگاه دوبی، بازارهای امارات و Burjuman نیز ظرف ۱۰ دقیقه سواره قابل دسترسی می باشند. طی ماه مبارک رمضان، بوفه صبحانه و یا سحری در اتاق میهمانان سرو می شود. استخر هتل در طبقه چهارم قرار گرفته است. از دیگر امکانات هتل می توان به جکوزی، اتاق ماساژ، سونا، اتاق بخار، ترانسفر دوطرفه فرودگاه اشاره داشت.

فاصله هتل رز ریحان بای روتانا ، تا فرودگاه بین المللی شهر دبی تنها ۹ کیلومترمی باشد . برج العرب دبی از جاهای دیدنی این شهر است.

مطالب مرتبط