هتل رامی رویال دبی

هتل رامی رویال دبی ، هتل ۴ ستاره و اداری است که در مرکز دبی ،در خیابان شیخ زاید و در کنار مرکز مناطق تجاری و ساحلی شهر واقع شده است. هتل دارای امکاناتی از قبیل رستوران،بار،تفریحگاههای شبانه از جمله : باشگاه شبانه هندی  با دی جی ،باشگاه شبانه عربی و باشگاه شبانه اروپایی که در طبقه ۴ هتل قرار دارد می باشد که به برگزاری  تفریحات زنده می پردازند و همچنین از چشم اندازهای این اتاق ها ،آبنمای زیبای دبی قابل مشاهده است.همچنین فاصله هتل تا فرودگاه ۴ کیلومتر می باشد.

امکانات هتل رامی رویال دبی بسیار مفرح و مدرن بوده و در محیط دنج و لوکس هتل ، اقامت راحتی را برای گردشگران به ارمغان می آورد . صبحانه بوفه ، کافی شاپ ، رستورانی مجلل که انواع خوراک های محلی و غذاهایی لذیذ از سراسر دنیا را طبخ می کند و بار ، همه در خدمت میهمانان هتل رویال قرار دارند. کامل ترین خدمات به صورت شبانه روزی نیز در خدمت میهمانان این هتل مجهز قرار می گیرد .

از امکانات تفریحی و ورزشی هتل رامی رویال می توان به سونا ، جکوزی ، استخر روباز و سالن بدنسازی اشاره کرد. هتل رامی رویال از استاندارد های هتلداری و اصول بهداشتی بی بهره نبوده و دارای رتبه ای ارزشمند در میان هتل های ۴ ستاره دبی می باشد . اغلب مسافران هتل رویال ، در پایان اقامت خود با کوله باری از خاطرات خوش این مرکز اقامتی زیبا را ترک می نمایند .

مطالب مرتبط