هتل رامادا کنتینینتال دبی

هتل رامادا کنتینینتال  ، در موقعیتی مناسب و در شهر دیره قرار گرفته است و و به دریا بسیار نزدیک می باشد. فاصله ی هتل رامادا تا فرودگاه بین المللی فقط ۱۰ دقیقه می باشد .موقعیت هتل نسبت به مرکز شهر ومکانهای تجاری بسیار مناسب بوده است وامکان دسترسی به تمام نقاط شهراز این هتل فراهم شده است.اتاق های هتل رامادا کنتینینتال  ،استاندارد، دلوکس ودارای ۲۷ سوئیت بوده که همگی بسیار شیک و زیبا تزئین شده و از تمامی لوازم راحتی برخوردار می باشند.از امکانات تفریحی فوق العاده هتل می توان به استخر روباز، ورزشگاه و یک رستوران ممتاز اشاره کرد.

هتل ۴ ستاره رامادا را می توان هتلی خوب از نظر کیفیت وکمیت در نظر گرفت .کیفیت عالی هتل رامادا کنتینینتال گردشگران را بر آن داشته تا با اقامت خود رضایت خود را نشان دهند .این هتل بسیار آرام ،راحت وساکت ودر مکان دنجی واقع شده است از جمله خدماتی که در هتل رامادا ارائه می شود می توان به سالن آرایشگاه ، فروشگاه هدایا وسوغات که هر گردشگر معمولا به آن احتیاج دارد اشاره کرد.

خدمات خانه داری ، کفش وواکس ،لباسشویی ،اتوکشی و…از خدمات مهمی هستند که در هتل فراهم است ، همچنین  صرافی ومرکز کپی دراین هتل بسیار شیک وجود دارد. نمای زیبای هتل ونور پردازی آن در شب بسیار خودنمایی می کند همچنین فضای بیرونی آن بسیار دلنواز و آرامش بخش می باشد .

مطالب مرتبط