هتل رادیسون بلو – دیره کریک دبی

هتل رادیسون بلو دیره کریک دبی ،از هتل های ۵ ستاره در مرکز منطقه تجاری دبی یعنی دیره واقع شده است.اتاقهای هتل رادیسون بلو دبی از سالن نشیمن و میز کاری مجزا تشکیل شده اند. هتل دارای آسانسور ،حمام ترکی وحمام آب گرم(سونا)،تهویه مطبوع،صندوق امانات ، و… می باشد، درحمام اختصاصی اتاق، وسایل شستشو، حوله حمام وست کامل لوازم  موجود می باشد. روزنامه رایگان و بطری آب نوشیدنی نیز در اتاقها وجود دارد. این اتاقها از تراسهای میز و صندلی دار برخودار بوده و به چشم انداز بسیار باشکوه وزیبای آبنمای دبی مشرف هستند. در هتل ۱۶ غذاخوری بسیار بزرگ وجود دارد که انواع غذاهای خوشمزه وباکیفیت عالی در آن سرو می شود . مرکز خرید مارینا در دبی هم یکی از مراکز پر رفت و آمد برای خرید می باشد.

در این هتل تمام خدمات وامکانات برای سهولت در کار وآرامش مهمانان در نظر گرفته اند . اتاقهای  هتل رادیسون بلو  بسیار زیبا وبزرگ هستند و بیشتر به سبک عربی دکوراسیون بندی شده اند .همچنین اتاقها دارای اینترنت پرسرعت ورایگان می باشند .در اتاقها ی هتل رادیسون بلو دیره کریک تمام امکانات برای مسافر وجود دارد از جمله تلویزیون ، سیستم صوتی دیجیتال ، شبکه ماهواره ای ، باکس لباس، سرویس های بهداشتی بسیار شیک وتمیز،و… می باشد. برای خرید می توانید به مرکز خرید دبی که پر ازدحام اند مراجعه کرده و اجناس با کیفیتی را خریداری کنید.

استخر شنای هتل ۵ ستاره رادیسون بلو دیره کریک دبی روی پشت بام آفتاب گیر آن واقع شده است. امکانات رفاهی باشگاه بدنسازی هتل شامل حمام بخار، زمین پروژکتوردار تنیس و اتاق ماساژ می باشد.. ایستگاه متروی یونیون در ۳۰۰ متری و موزه دبی و مرکز خرید امارات در کمتر از ۳ کیلومتری هتل واقع شده اند.غذاخوری ها شامل رستوران پالم گریل بوده که استیک کباب شده روی ذغال را سرو می کند و لیست متنوعی از نوشیدنی ها را به میهمانان خود ارائه می دهد. علاقه مندان به سفرهای دریایی نیز، می توانند شام خود را روی قایق های سنتی عربی بنام داهو صرف کنند.

مطالب مرتبط