هتل فونیکس دبی

هتل سه ستاره و زیبای فونیکس در موقعیت مکانی مناسب ، در دبی واقع و به میهمانان خود اتاق های راحت و تمیز با امکانات متنوع رفاهی ارائه می دهد. این هتل دارای ۸۰ اتاق می باشد.

با اقامت در هتل فونیکس تعطیلات دلپذیری در انتظارتان خواهد بود. میهمانان می توانند از امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ – مرکز سلامت و آبگرم استفاده کنند. یک ارایشگاه در هتل فونیکس وجود دارد که شما مي توانيد از خدمات زيبايي آن بهره ببرید. هتل فونیکس یکی از بهترین هتل های دبی است که می توانید آن را رزرو کنید اما از دیگر هتل های این شهر می توان به  هتل اسکای وایس و هتل پارک شالیمار اشاره کرد

هدایا وسوغاتی های خود را نیز می توانید از فروشگاه های موجود درهتل تهیه نمایید. از دیگر امکانات هتل می توان به اتاق های پاک و بدون سیگار – انبار بار و چمدان – بار مخصوص تنقلات – بالکن – پذیرش و تحویل سریع – تهویه – روزنامه – گاوصندوق – محل مخصوص کشیدن سیگار اشاره کرد.

اتومبيل کرايه نيز بنا به درخواست ميهمانان گرامی در اختیار انها قرار خواهد گرفت، خدمات – اتو کشی – چشمه آب گرم – خانه داری – خدمات تورها – خدمات کفش و واکس – خشکشویی – سرویس اتو شلوار – سرویس مستخدم – صرافی – فروشگاه هدایا و سوغات – فکس و کپی – لباسشویی نیز در هتل موجود می باشد .

این هتل دارای یک رستوران بزرگ است که انواع غذاهای متنوع با کیفیت عالی را به شما ارایه می دهد. هتل به صورت شبانه روزی پذیرای شما مهمانان است. کارکنان مهربان و با دقت هتل با آشنایی با سه زبان انگلیسی ، روسی و عربی ، آماده خدمت رسانی به شما مهمانان عزیز می باشند.

این هتل سه ستاره تا فرودگاه دبی تنها ۲۰ دقیقه با خودرو فاصله دارد.

مطالب مرتبط