هتل نووتل ورلد ترید سنتر دبی

بسیاری از هتل ها و مکان های مناسب برای توریست ها در حوالی خیابان شیخ زاید دبی می باشند. از جمله می توان به هتل ۴ ستاره و معروفی به نام نووتل ورلد ترید سنتر اشاره کرد که در این منطقه و در نزدیکی مرکز کنوانسیون بین المللی دبی قرار دارد.

 هتل در منطقه ای واقع شده که دسترسی به امکانات شهری در آن واقعا ساده و راحت است. برای نمونه، شما می توانید ایستگاه مترو و مرکز تجارت جهانی را در نزدیکی این هتل ۴ ستاره در دبی بیابید. این هتل در دبی دارای یک لابی بزرگ و مجلل است که توریست ها می توانند از آن بهره مند باشند. همچنین پارکینگ خصوصی و رایگان و استخر بزرگ در در فضای باز از جمله ویژگی ها و امتیازهای آن است.

در صورتی که بخواهید از هتل به سواحل نزدیک مراجعه کنید می توانید از سرویس های ویژه هتل به ساحل استفاده کنید. بسیاری از افراد که به منظور توسعه کسب و کار خود و یا نشست های کاری به دبی سفر می کنند از این هتل برای اقامت و مدیریت برنامه های خود استفاده می کنند.

برای اینکه به مناطق گردشگری ( برخی مناطق ) و یا مراکز تجاری بروید می توانید از شاتل رایگان هتل نیز استفاده کنید.

اما در مورد اتاق ها نیز باید بگوییم که اندازه اتاق ها متوسط و بزرگ هستند. اتاق ها دارای تخت های یک نفره و دونفره و ترکیبی از این می باشد که حداقل یک نفر در اتاق ها می توانند سکنی گزینند. امکانات نظیر حمام و دستشویی، سیستم گرمایشی و سرمایشی، تخت ها و پرده ها، سیستم تصویری و امکانات رفاهی اتاق ها به گونه ای است که اقامتتان را دلنشین می کنند. حتی می توانید از لوازم آرایشی موجود در هر اتاق نیز استفاده کنید.

از جمله مراکز تفریحی رفاهی این هتل می توان به استخر ۲۴ ساعته ی بیرونی این هتل اشاره کرد. این استخر در تمام فصول آب دار است. همچنین مرکز سونا و تناسب اندام و ماساژ نیز در هتل دایر است. بچه ها نیز می توانند از سرویس های تفریحی ورزشی خاص خود در این هتل بهره مند شوند.

در این هتل رستوران و کافه ها، همه دست در دست هم داده اند تا لذیذ ترین خوراکی ها را برای مهمان ها تدارک ببینید. این خوراکی ها شامل خوراکی های بین المللی و محلی است. همچنین یک  مرکز تجارت و مرکز خرید نیز در هتل دایر است که می توانید لباس ها  و سوغاتی های مورد نظرتان را از آنجا تدارک ببینید.

این هتل با ۲۷۴ اتاق نهایت خدمات را در نظر گرفته تا در اندازه و حد یک هتل ۴ ستاره خارجی در خدمت توریست ها باشد. همچنین این هتل دارای مرکز و بخش مهم و مجهز برای برگزاری جلسات کاری و میتینگ های رسمی است. از سویی می توانید با اجاره سالن همایش و تدریس نیز در هتل از این فرصت بهره مند شوید. همچنین خدمات دیگری در هتل وجود دارد که مناسب زوج های جوان است. از سویی می توانید از بخش تبدیل ارز نیز در هتل استفاده کنید.

آدرس نووتل ورلد ترید سنتر (Novotel World Trade Centre Dubai) دبی (۴ ستاره) :

Zabeel Road 2nd, Trade Centre 2, Dubai, United Arab Emirates

مطالب مرتبط