هتل مونترال دبی

هتل مونترال در منطقه Al Khattab در دیره واقع شده است این هتل ۳ ستاره از نظرقیمت بسیار مناسب و دارای امکانات لوکس می باشد. هتل مونترال با ایستگاه Al Waleed فقط ۲٫۲ کیلومتر فاصله دارد.برای رفتن به فرودگاه بین المللی دبی ۵ دقیقه باید رانندگی کرد.همچنین این هتل ۳ ستاره ترانسفر فرودگاهی نیز در اختیار مهمانان قرار می دهد. هتل مونترال در مجاورت مرکز Al Ghurair واقع شده است.

هتل مونترال دارای اتاق های ۱ تخته و ۲ تخته می باشد  که مجهز به تلویزیون ، خدمات روم سرویس ۲۴ ساعته ،تهویه مطبوع و اینترنت بی سیم می باشد . فضای داخلی هتل، با سلیقه تزئین و به محل مناسبی جهت استراحت میهمانان تبدیل شده است. کارکنان مهربان و با دقت هتل مونترال ، آماده خدمت رسانی می باشند. این هتل روزنامه ، مغازه ، گاوصندوق و خدمات ورود و ترخیص سریع مسافر را ارائه می دهد و این اطمینان را به میهمانان می دهد که اقامتی توام با آسایش خواهند داشت. میهمانان می توانند در رستوران هتل به صرف بوفه صبحانه، ناهار و شام مشغول شوند. تریای شیک هتل نیز ساعت های خوشی را برای میهمانان به ارمغان خواهد آورد.اجرای موسیقی زنده و حرکات موزون شاد از گوشه و کنار دنیا از دیگر امکانات رفاهی هتل به شمار می روند.

از امکانات رفاهی هتل مونترال می توان به استخر شنا، سونا، پارکینگ اختصاصی و رایگان اشاره داشت. هتل همچنین می تواند برنامه گشت وگذار میهمانان از سواحل نزدیک را ترتیب دهد.مهمانان می توانند جهت تهیه ارز به صرافی موجود در هتل مراجعه کنند.

مطالب مرتبط